Динамо Київ 13 Червня, 12:41 752
Виступ динамівців у Лізі націй: Грузія вперше втратила очки у ювілейному матчі Цитаїшвілі, Словенія з Вербичем здійснила камбек проти Сербії  | 19-27
Двоє динамівців зіграли вчора за свої національні збірні в матчах Ліги націй.

Георгій Цитаїшвілі провів ювілейний, 10-й матч у складі збірної Грузії. Три матчі Гіо зіграв у Лізі націй, 3 – у кваліфікації до ЧС, ще чотири – товариські.

У четвертому турі 4-ї групи Ліги C грузини приймали у Тбілісі збірну Болгарії, підійшовши до поєдинку в статусі лідерів після трьох поспіль перемог у стартових матчах, тоді як Болгарія перебувала на третьому місці.

Цього разу Цитаїшвілі розпочав гру на лаві запасних, але з'явився на полі замість Вако вже на 52-й хвилині. Однак вихід Георгія не допоміг Грузії здобути перемогу. Незважаючи на повну ігрову перевагу господарів поля, матч завершився нульовою нічиєю.

У паралельному матчі групи Північна Македонія розгромила аутсайдера групи Гібралтар з рахунком 4:0 і наблизилася до Грузії на відстань у три очки. У п’ятому турі дві команди, які борються за перемогу в групі, зіграють між собою на полі Грузії. Цей матч відбудеться 23 вересня.

Ліга націй 2022/23. Група 4 Ліги С. 4-й тур

Грузія – Болгарія – 0:0

***

Ще один динамівець Беньямін Вербич взяв участь у матчі національної збірної Словенії - у 4-му турі 4-ї групи Ліги B словенці приймали у Любляні збірну Сербії.

Вже за підсумками першого тайму гості досягли відчутної переваги в рахунку, забивши два м'ячі. Жівковіч швидким голом відкрив рахунок, а Мітровіч його подвоїв. Перед другим голом справжню красу показав Тадіч – капітан «Аякса» на фланзі обіграв суперника з допомогою еластіко та вирізав ідеальну подачу.

Однак у другому таймі, після проведених замін, Словенія швидко відігралася зусиллями Гнезда та Шешко. Беньямін Вербич з'явився на полі на 78-й хвилині, коли в матчі вже був встановлений фінальний рахунок - 2:2.

Словенців ця нічия відверто не влаштовувала, адже вони не лише втратили навіть формальні шанси на підвищення в класі, а і залишаються на останньому місці, ризикуючи вилетіти до ліги C. В активі словенців 2 очки, у найближчої до них команди, Швеції – 3. У вересні словенці прийматимуть Норвегію, а потім зіграють на виїзді зі Швецією.