Шевченко спільно з українським телеканалом запускають проєкт із закликом бойкотувати російських спортсменів

Війна 13 Червня, 21:19 635
Шевченко спільно з українським телеканалом запускають проєкт із закликом бойкотувати російських спортсменів
Андрій Шевченко, найкращий футболіст Європи 2004 року, головний тренер національної збірної України (2016-2021 рр), легендарний спортсмен, якого знають в усьому світі, та герой України, спільно з 1+1 media запускають проєкт «Спортивний фронт».

Це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного комʼюніті до війни в Україні. Мета кампанії — блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися «за війну» або не озвучили свою позицію, та всебічна підтримка українського спорту.

«Українські стадіони замовкли… Проте ми, спортсмени всього світу, не маємо мовчати. Закликаю кожного підтримати бойкот російських спортсменів, збірних та команд, поки триває війна. Підтримайте Україну на спортивному фронті», — закликає Андрій Шевченко у відео.

У мережі вже доступний перший відеоролик проєкту, героєм якого став сам Андрій. Відео зняте на стадіоні в частково зруйнованому від ракетного удару мікрорайоні, де свого часу мешкав Шевченко з родиною. Лейтмотив відео — «Мовчання вбиває». Команда проводить яскраві паралелі, в яких умовах сьогодні вимушений жити кожен українець внаслідок війни рф і як мовчання російських спортсменів, які мають колосальну аудиторію по всьому світу, щоденно вбиває багатьох невинних людей.