Післяматчева прес-конференція Петракова – розчарування голом, новачків більше не буде, збірна змінить стадіон

Збірна України 15 Червня, 01:24 19930
Післяматчева прес-конференція Петракова – розчарування голом, новачків більше не буде, збірна змінить стадіон
Головний тренер збірної України Олександр Петраков підбив підсумки насиченого червня, який завершився нічиєю з ірландцями (1:1) в рамках Ліги націй.

«Циганков не вийшов у старті, бо раніше відіграв 4 матчі. Для мене здоров'я хлопців на першому місці. Я хотів поставити Віктора, але в такій грі навіть на заміну складно вийти. Замін було лише 3, бо у нас всі хлопці перехворіли. Я головний тренер і ухвалив таке рішення.

Чи перейдуть мої хлопці за літо у топ-5 ліг Європи? Якщо хтось з хлопців підходить до мене, то я можу сказати свою думку. А так я не лізу у справи хлопців, це їхні рішення. Наприклад, Ярмоленко мені зателефонує і все скаже, коли вирішить. Не знаю, що буде далі. У нас війна, невідомо, коли і як відновиться чемпіонат. Не можу відповісти, хто де опиниться влітку.

Пропущеним голом я, звичайно, розчарований. Центральний захисник пробіг півполя, забив. Розбиратися будемо потім, я ніколи такі моменти відразу не розбираю. Треба переспати, а потім зі свіжою головою побачити.

Як я бачу проведення чемпіонату України? Не буду відповідати на це питання. Мене не було півтора місяця, тому я не можу говорити. Хай це вирішують УАФ, президенти клубів, у нас хороші фахівці. Гадаю, вони все зважать і ухвалять правильне рішення.

Думаю, у Маліновського несерйозне ушкодження. Забив суглоб, але там нічого страшного. У Матвієнка те саме, не більше 5 днів відновлення. Зараз усі хлопці їдуть до сімей відпочивати і потім мають бути здорові.

Наразі не буде жодних нових імен у збірній. І так багато людей дебютувало, ви що хочете? Я думав навпаки, зараз скажете – Васильовичу, може досить дебютантів? Ні, жодних нових імен на Шотландію не має бути. Зараз і з візами складно. Треба все владнати, з чемпіонатом вирішити перед 21 вересня, коли поїдемо в Глазго.

Хочу подякувати Лодзі, хоча думаю, що наступні матчі Ліги націй ми тут грати не будемо. Велике спасибі місту і Польщі за прийом, ми ще точно зустрінемось десь у майбутньому», – заявив Петраков на прес-конференції.