Йожеф Сабо: «Я просто не впізнав команду: в матчі з ірландцями збірна України не знала, що їй робити»

Збірна України 15 Червня, 19:02 1673
Йожеф Сабо: «Я просто не впізнав команду: в матчі з ірландцями збірна України не знала, що їй робити»
​Колишній наставник київського Динамо та збірної України Йожеф Сабо в коментарі 1927.kiev.ua оцінив нічийний результат збірної України в матчі з ірландцями.
— Справа в тому, що наші команди не звикли грати під пресингом. Що потрібно робити в такій ситуації? Перше: грати, практично в один дотик. Друге: переміщатися на швидкості. Третє: швидко звільнятися від м'яча, бо тебе постійно пресингують. В цьому ж матчі, особливо в першому таймі, збірна України не знала, що їй робити. Не враховуючи те, що хлопці вже десь трохи втомилися. Петраков поставив деяких гравців, які не грали в першому матчі з ірландцями, освіжив, але тут вийшло так, що я просто не впізнав команду. Свіжість у нас була тільки в першому таймі...

Коли нам забили гол - центральний захисник суперника просто пішов по прямій. Наші всі «розвалилися». Де були опорні півзахисники, де захист? Сидорчука в першому таймі було невидно. Провалився. Степаненко - травмований. Кого б не поставили зараз з інших гравців - крім Сидорчука і Степаненка у нас опорників немає, як на мене.

Знову ж таки, повернуся до думки, що гравців потрібно підготувати до того, що вони гратимуть під пресингом. Шкода, звісно, що ми втратили два пункти, але все ще попереду.

Якщо будуть хороші пропозиції по гравцях збірної, то їх потрібно продавати. Миколенко відчутно виріс в «Евертоні», Яремчук розкрився в «Бенфіці» - відчутно краще обирає позицію і нав'язує боротьбу. Наслідуючи їхній приклад, збірна отримає гравців, які зростатимуть в класі.


Микола Тимощук