Новий трансфер для «Ліверпуля». Дарвін Нуньєс та його еволюція

Світовий футбол 16 Червня, 14:28 330
Новий трансфер для «Ліверпуля». Дарвін Нуньєс та його еволюція
Гравець з претензіями на звання нової зірки покоління.

Форвард нової уругвайської генерації перейшов до «Ліверпуля». Зірки Луїса «Ель Пістолеро» Суареса та Едінсона Кавані вже згасають через плинність часу, а от серед нових очікувань – саме він.

Прогрес Дарвіна особливий, він трапився на тлі дуже важких часів для «Бенфіки» та й усього головного дивізіону Португалії. Ні, португальський футбол не в занепаді, як хтось міг би подумати, але усі три слони тамтешнього футболу мають купу проблем, проте саме «Порто», «Бенфіка» та «Спортінг» є флагманами тамтешнього футболу.

Новий трансфер для Ліверпуля. Дарвін Нуньєс та його еволюція - изображение 1

Його «Бенфіка» зараз надто проблемна, починаючи з того, що топового тренера Жорже Жесуша вигнали посеред сезону ледь не мокрим ганчір’ям. Клуб провів дуже проблемний сезон, а от Дарвін йшов своїм шляхом еволюції. Звісно ж, матчі у плей-оф Ліги Чемпіонів проти «Ліверпуля» мали вирішальне значення у виборі Юргена Клоппа та інших серйозних людей з «Енфілду». Дуель була побиттям малюків від самого початку, але той самий уругваєць таки вкусим мерсисайдців двічі. Перевірку він пройшов. Тим паче історія з вірогідним трансфером Мане вже тоді потроху розкручувалася. Клопу ж потрібні були гравці вістря. Одним Момо Салахом ситий не будеш, адже «Бобі» Фірміно вже втрачає поступово довіру тренера, а Жота, Діас та інші прекрасні гравці в допомозі атаки, але не «рішали». А от Дарвін саме «рішала» і не тільки.

У цього хлопця божевільний рух, сила, менталітет, уміння забивати голи та робити круті передачі.

Дарвін народився сором'язливою дитиною, хлопчиком з надзвичайною силою прагнення досягати успіху в житті. Мовчання і сором'язливість Нуньєса компенсували його великі амбіції, але головною метою було вирватися з бідності.

Новий трансфер для Ліверпуля. Дарвін Нуньєс та його еволюція - изображение 2

Він знав справжній голод і збирав порожні пляшки на вулицях разом з братом.

«Я лягав спати голодним. Та найбільш голодною у нашій родині лягала спати моя мама. Вона дбала про те, щоб я і мій брат поїли в першу чергу. Ніколи не забуду це і звідки я вийшов»

Його шлях до визнання був трохи не класичним, для футболістів такої ціни.

Коли його викупила іспанська «Алмерія», вона перебувала у другому дивізіоні. Тоді її конкурентами були два бразильські гранди «Греміо» (нині перебуває у другому дивізіоні) та «Фламенго (бюджет на 2022 рік 157 мільйонів доларів). Наскільки покусані лікті у керівників цих клубів ви маєте зрозуміти. У Сегунді Дарвін відразу запалив. Якщо хтось вважає, що у цій лізі грають у веселий і атакувальний футбол, я змушений буду вас опустити на землю. Це досить жорстка ліга і забивають там часто на досвіді. Але самі голи створюють ті, хто з шаленою швидкістю пашуть по 90 хвилин двічі на тиждень. Нуньес запам’ятався тим, що міг робити все.

До речі, відсутність серйозної уваги до нього з боку солідних клубів до певного часу була зумовлена його медичною карто. У юнацькому футболі він «зламав коліно». Йдучи на м’яч зі спробою випередити суперника, він зустрівся з ним одночасно і, за словами самого гравця «колінна чашечка вигнулася». Вердикт лікарів – тотальний розрив хрестоподібних зв'язок. Про футбол довелося забути на півтора роки.

Далі більше. Це чимось схоже на легендарну історію художника Альбрехта Дюрера. Аби вивчити його, родині довелося віддати у шахтарі брата, теж доволі талановитого. Планували це зробити на певний час, а потім поміняти місцями. Коли ж настав строк Альбрехта йти у шахту брат показав свою руку зі зламаними пальцями і благословив його на живопис.

Новий трансфер для Ліверпуля. Дарвін Нуньєс та його еволюція - изображение 3

У Нуньєса ж був жорсткий вибір – хтось має лишити футбол і годувати родину. За вибором усіх сторін від забавки з м’ячем мав відійти Дарвін, та брат подзвонив і сказав, що вважає його талант більшим за свій і тому пішов заробляти гроші.

А от те, що вміє на полі Дарвін Нуньєс, я вам не буду розповідати, простіше дати запит у пошуковик і подивитися самим, це того варто. Особливо у випадку Дарвіна.

«Я полюбляю інтенсивну гру, бо я вмію швидко рухатися. Штрафний майданчик це місце для рішучих дій, інакше ти не матимеш результату» - Дарвін Нуньєс, гравець «Ліверпуля».