Футбол України 17 Червня, 17:32 1261
Український форвард розкішно дебютував за «Цюріх»: двічі асистував і голом завершив побиття з двозначною цифрою | 19-27
Нападник «Шахтаря» Богдан В'юнник, який орендований Цюріхом, разом з командою видав неймовірний поєдинок під час підготовки до нового сезону.

Швейцарський гранд проводив вже другий спаринг у межах передсезонної підготовки. У першому вдалось знищити Тальвіль з рахунком 7:0, у другому суперником був Баден, який розгромили 11:0.

В'юнник стартову зустріч пропускав, адже був у таборі молодіжної збірної України, а проти Бадена з'явився на полі на другий тайм при рахунку 5:0. Чи не одразу 20-річний українець пробив потужно, але м'яч влучив у поперечку і штангу, повернувшись у поле. Пізніше Богдан оформив асистентський дубль: ефектно промчався через половину поля під час сьомого гола й вдало обігрався під час дев'ятого.

На останній хвилині форвард ще й реалізував пенальті, який сам і заробив. Це була крапка у матчі – 11:0 на табло та чудовий дебют за першу команду Цюріха від Богдана, який до цього грав лише за молодіжку швейцарців. Орендна угода з Шахтаря завершується 30 червня цього року.