Екс-капітан збірної росії: «Не можу зрозуміти Тимощука. Ми причетні до війни»

Війна 18 Червня, 10:33 780
Екс-капітан збірної росії: «Не можу зрозуміти Тимощука. Ми причетні до війни»
Ігор Денисов – про колишнього одноклубника.

Екс-футболіст «Зеніта» Ігор Денисов поділився думкою про колишнього одноклубника Анатолія Тимощука, який продовжив працювати у пітерському клубі після початку повномасштабної російсько-української війни.

– Чому мовчить Тимощук?

– Взагалі зрозуміти не можу. Я брав з нього приклад. Я не знаю, чи впливають так сильно гроші, я не можу влізти в чужу голову. Він – порядний, офігенний хлопець. Просто топ, машиною був. Я стільки хорошого брав від нього.

– Як відреагував на рішення УЄФА про відсторонення російських клубів і збірної?

– Я вважаю, що це правильно. Ви, я і всі тут (в росії - прим.) причетні до того, що відбувається (в Україні - прим.). Ми всі причетні до цього. Ми вибираємо владу.

Треба припинити те, що зараз відбувається. А припинити можна через щось таке жорстке по відношенню до нас. Ми всі сміємося, що це не допоможе, що це все дурниця, але футбол наш скотився дуже далеко. Пропустимо єврокубковий сезон – буде ще гірше. Те, що відбувається, – це жах.

– У чому ти звинувачуєш саме себе?

– У тому, що розв'язалася ця ситуація. Ми не можемо донести до уряду нашу точку зору. Я повністю переконаний, що це неправильно, але не кажу цього. Тільки сьогодні. Але від того, що я буду говорити, що це неправильно, нічого не зміниться. Якщо будуть говорити тисячі, мільйон – теж нічого не зміниться. Тільки коли всі 150 мільйонів будуть розуміти, що це неправильно, тоді щось зміниться. Якщо наша країна зайшла туди, то це наша спільна провина.