Кополовець: «Нехай «Шахтар» поживе у шкурі звичайної команди»

Футбол України 18 Червня, 12:43 280
Кополовець: «Нехай «Шахтар» поживе у шкурі звичайної команди»
Колишній спортивний директор «Минаю» Михайло Кополовець о проблемах «Шахтаря».

— Легіонери масово залишають УПЛ. «Шахтар» більше залежить від іноземних футболістів, аніж «Динамо». Кияни – фаворити у боротьбі за чемпіонство?

— Нехай «Шахтар» поживе у шкурі звичайної команди, подивимося на що здатний. Більшість команд грають за рахунок українських футболістів. А «Шахтар» зараз підрівняється під інші команди і подивимося, як він гратиме.

Коли є мільярди грошей, то так, звісно, легше грати у футбол. Це як БМВ із жигулем на автобані, коли будь-які футболісти, на будь-який смак, за будь-які гроші. А зараз подивимося, як «Шахтар» виглядатиме. Я не кажу, що він погано гратиме, але легіонери – це завжди була серйозна сила «гірників».

— Якщо про «Шахтаря» заговорили, скажіть, хто з тренерів може замінити Де Дзербі?

֫- Йовічевіч, як альтернатива. Харизматичний тренер, молодий, амбітний, як варіант.

«Шахтар» завжди таку планку ставив перед собою, після Де Дзербі, після Луческу… «Гірники» зараз будуть українською командою, у нас такого класу та рівня тренерів немає.

Тільки Маркевич, але не знаю, як там складаються стосунки. Цей тренер поки що теж без команди і грає в такий футбол, як «Металіст», як «Шахтар». Йовічевіч для «Шахтаря» – непоганий варіант у такій ситуації.