Михайло Кополовець: «Циганков, Шапаренко, Попов, Миколенко, Забарний коштують 30 мільйонів. А «Шахтар» що?

Динамо Київ 18 Червня, 15:37 12947
Михайло Кополовець: «Циганков, Шапаренко, Попов, Миколенко, Забарний коштують 30 мільйонів. А «Шахтар» що?
Колишній спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець поділився думкою, як війна вплине на шанси молодих українських гравців закріпитись у перших командах своїх клубів.

— Відхід легіонерів це шанс для українських талантів заявити про себе?

— Це завжди шанс, коли ставка йде на українців. Ким вони гратимуть? Звичайно, зі шкіл, академій. Подивіться на «Динамо», яке відмовилося від усього. Яка у них плеяда гравців: Циганков, Шапаренко, Попов, Миколенко, Забарний. Подивіться, які футболісти і кожен уже коштує по 30 мільйонів.

Вони мали складний і болючий шлях. І на виїзді, і вдома погано грали, два-три роки тому всі сміялися. Бюджет був обмежений і вони через брак такого ресурсу, як у «Шахтаря», зробили ставку на своїх вихованців.

І подивіться на результат, у результаті вони виграли, а «Шахтар» що? Легіонерів немає, і вони займатимуться тим, чим і зараз, ніхто якісний не приїде сюди грати.

- «Динамо» зараз і «Динамо» кінця 90-х. Можете провести паралель?

— Тоді був інший футбол, інший менталітет, решта була. Мені важко сказати, бо це інші люди. Порівнювати те «Динамо» і це взагалі без варіантів. Згадую Лужного, Реброва, Шевченка, Ващука, Головка, Калитвинцева – зовсім інший футбол, інші люди. Ціла епоха минула. Менталітет футболістів був інший. Нині інший світ, мислення. Футбол мутує, з’явився ВАР. Як можна порівнювати, якщо минуло 25 років, – сказав Кополовець в інтерв'ю Fanday.