Футбол України 18 Червня, 19:13 659
Коноплянка відзначився результативною передачею в спарингу за «Краковію» – відео асисту | 19-27
Півзахисник «Краковії» Євген Коноплянка допоміг польській команді здобути перемогу в контрольному поєдинку зі «Сталлю» Жешув.

«Краковія» здійснила камбек у поєдинку з переможцем третього за силою чемпіонату Польщі – «Сталлю» Жешув. Форвард «Краковії» Балай відкрив рахунок у зустрічі на 7 хвилині, але ще до перерви аутсайдер зумів вийти вперед завдяки точним пострілам Малецкі та Данілевіча.

Коноплянка з'явився на полі за рахунку 1:2, а його команда за 2 хвилини забила двічі, на 68 та 70 хвилинах. Євген долучився до переможного взяття воріт, точно навісивши з кутового на Браціка, який головою переправив м'яч у ворота.

Додамо, що Коноплянка зіграв у 10 матчах за «Краковію» в минулому сезоні, проте не відзначався результативними діями.