Динамо Київ 18 Червня, 20:57 1689
Гарна статистика для «Динамо». Як українські клуби з турецькими в кваліфікаціях єврокубків грали | 19-27
15 червня київське «Динамо» дізналося суперника у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Ним став турецький «Фенербахче».

Зустріч українських та турецьких клубів у кваліфікації до єврокубків не є чимось диковинним. Наші команди грали з нащадками Ататюрка 16 разів, перша зустріч відбулася ще у 2004. Тоді «Динамо» зустрічалося з «Трабзонсопором»…

Сезон 2004/2005

Ліга чемпіонів, 3-й кваліфікаційний раунд

«Динамо» – «Трабзонспор» – 1:2 (2:0)

У першому матчі відбору до Ліги чемпіонів чемпіони України, на власному полі, несподівано зазнав поразки від турків. На гол Верпаковскіса влучними пострілами відповіли Караденіз та Яттара.

До матчу відповіді кияни підійшли мотивованими і змогли здобути перемогу на турецькій землі. Комфортний рахунок гравці «Динамо» забезпечили команді ще до перерви. Гол Гавранчича на 6 хвилині та гол Рінкона на 28 хвилині дозволили динамівцям вийти до наступного раунду кваліфікації.

Сезон 2006/2007

«Динамо» – «Фенербахче» – 3:1 (2:2)

Перша зустріч «Динамо» та «Феребахче» розпочалася феєрично. Вже на 1-й хвилині матчу Діого Рінкон забив у ворота турецького клуба. Після перерви Мехмет Ауреліо зрівняв рахунок, але Рінкон знову вразив ворота Рюшту Речбера, а потім голом відмітився ще й Айіла Юссуф.

У матчі відповіді, що відбувався у Туреччині кияни знову забили швидкий гол. Цього разу на 5-й хвилині зустрічі забитим м’ячем відзначився Максім Шацьких. Стівен Аппіа зрівняв рахунок на 37 хвилині, але паритет у грі протримався недовго. Вже через 4 хвилини Шацьких знову забиває, щоправда перемогу киянам його дубль не приніс. Керім Зенгін вирвав нічию для «Фенербахче», але далі по кваліфікації пройшло якраз таки «Динамо».

Замість оглядів обох поєдинків, які можна легко знайти на ютубі залишу вас ось цей шедевр у виконанні Юссуфа: