Футбол України 19 Червня, 10:51 828
Олійник забив курйозний гол, але «Сейнайокі» не втримав перемогу над конкурентом  | 19-27
Форвард «Сейнайокі» Денис Олійник відзначився голом у матчі чемпіонату Фінляндії.

Чемпіонат Фінляндії, 11 тур

«Сейнайокі» – «Інтер Турку» – 1:1

Голи: Олійник, 4 – Форселл, 34

Команда Дениса Олійника приймала прямого конкурента за місце у єврокубковій половині таблиці й уже на 4-й хвилині змогла вийти вперед. Забив наш земляк, але зробив це курйозно. Після удару українця м'яч спочатку влучив у іншого гравця, а потім закотився у ворота. Інтер відігрався ще до перерви завдяки ефектному пострілу Форселла. Більше рахунок не змінювався.

Зазначимо, що Олійник перервав свою безгольову серію в рамках чемпіонату Фінляндії. Минулого разу він забивав ще у першому турі. Загалом у нинішньому сезоні в активі Дениса вже 4 голи та 2 асисти за 15 матчів у складі «Сейнайокі» в усіх турнірах.