Футбол України 19 Червня, 11:43 983
Український форвард продовжує феєрити в Європі: 3 голи плюс 2 асисти за перші два матчі у складі чемпіона | 19-27
Форвард «Шахтаря» Богдан В'юнник, який на правах оренди виступає за «Цюріх», знову не пішов з поля без голів.

Товариські матчі

«Цюріх» – «Віль» – 3:2

Голи: В'юнник, 51, 56, Маркезано, 83 (пен.) – Лукембіла, 12, Штаублі, 60

Нереалізований пенальті: Сілвіу (Віль, 9)

«Цюріх» продовжує підготовку до нового сезону. У третій товариській грі команда здолала «Віль» з рахунком 3:2. І знову героєм матчу став український форвард Богдан В'юнник.

Чемпіон Швейцарії отримав пенальті у свої ворота вже на 9-й хвилині, однак голкіпер зумів врятувати. Та за три хвилини «Віль» таки забив. В'юнник згодом міг зрівнювати, але пробив над поперечиною і на перерву «Цюріх» пішов, поступаючись 0:1.

Після відпочинку українець протягом п'яти хвилин оформив дубль, але «Цюріх» дуже швидко пропустив вдруге. Долю матчу вирішив пенальті, реалізований Маркезано наприкінці поєдинку.

До слова, українець відзначається у другому матчі поспіль – у поєдинку проти «Тальвіля» Богдан забив гол і віддав 2 результативні передачі. Його оренда з «Шахтаря» завершується 30 червня.