48 годин. «Фіорентина» поставила «Шахтарю» ультиматум у переговорах щодо Додо

Футбол України 19 Червня, 11:53 491
48 годин. «Фіорентина» поставила «Шахтарю» ультиматум у переговорах щодо Додо
Керівництво «Фіорентини» все ще розраховує домовитись із «Шахтарем» про перехід правого фулбека Додо.

На попередні пропозиції «фіалок» донецький клуб відповідав відмовою і давав зрозуміти, що хоче отримати за бразильця не менше 15 мільйонів євро, відмовляючись знижувати цю суму.

Остання пропозиція «Фіорентини», яку клуб представив українцям тиждень тому, складала 10 мільйонів євро плюс бонуси і досі залишається без реакції.

Останній фактор змусив босів «Фіорентини» піти на рішучі заходи. «Фіалки» сповістили «Шахтар» про те, що не покращуватимуть пропозицію щодо Додо в майбутньому і дають українській стороні 48 годин на відповідь. Якщо «гірники» відмовляться або знову не дадуть відповіді, у «Фіорентині» планують звернутися до інших трансферних цілей.

Примітно, що цими днями у Флоренції перебуває директор з футболу «Шахтаря» Даріо Срна. Формально хорват проводить в Італії відпустку, але у ЗМІ пов'язують його візит до Флоренції саме з можливими переговорами щодо Додо.

Раніше Додо також сватали в «Барселону», але каталонський клуб готовий вести мову виключно про оренду із можливістю або зобов'язанням викупу.