«Інтер» готує божевілля на ринку: дві зірки вже підписані, у планах ще Лукаку і Дибала

Світовий футбол 20 Червня, 13:20 272
«Інтер» готує божевілля на ринку: дві зірки вже підписані, у планах ще Лукаку і Дибала
Генеральний директор «нерадзуррі» Джузеппе Маротта окреслив грандіозні трансферні плани колективу на літо. Є статусні імена.

«Сьогодні не буде дня оголошення Лукаку. Ми намагаємось побудувати конкурентоздатну команду. У нас, звісно, є амбіції, щоб спробувати підписати багатьох. Шлях до підписання Ромелу має деякі труднощі. Подивимось, як піде.

Майбутнє Лаутаро Мартінеса та Мілана Шкріняра? Повинні завершити трансферну кампанію на підйомі й зберегти сильну основу. Ми вважаємо Лаутаро незамінним для досягнення наших цілей. Шкріняр? Замінити нападника складніше, ніж оборонця. Захист, безумовно, є тою ланкою, де ми будемо вимушені діяти. Бремер – гравець, який підійде всім топ-командам і на якого ми звертаємо увагу.

Дибала – наша ціль. Але є економічні питання, які треба врегулювати. Ми зосередились на ньому та Лукаку, подивимось, що вийде. Будемо рухатись далі. Важливий не окремий гравець, а вся команда, яка вже дуже сильна. А поки можу сказати, що Мхітарян буде офіційно представлений найближчими днями, Онана вже приїхав», – цитує Маротту сайт Джанлуки Ді Марціо.