Микита Бурда: «Був дуже важкий період, кар’єра була на волосинці»

Динамо Київ 21 Червня, 11:46 273
Микита Бурда: «Був дуже важкий період, кар’єра була на волосинці»
Захисник «Динамо» Микита Бурда розповів про очікування від нового сезону.

- Які були перші думки, коли випав «Фенербахче» в ЛЧ?

– Та які думки? В принципі немає різниці, з ким грати. Хто б не випав – нам треба виходити в ЛЧ. Вже ближче до матчу тренерський штаб нам покаже, як треба грати. Думаю, все буде добре.

- Минулого сезону ти багато пропускав через ушкодження. Як налаштований на цей сезон?

– Налаштований працювати. Взагалі в такій ситуації, яка склалася, я дуже радий, що можу продовжувати грати в футбол. Бо був дуже важкий період, кар’єра була на волосинці. Не знав, чи зможу далі грати. Зараз насолоджуюся тренуваннями, хоч і важко.

Хочу просто прогресувати, грати у футбол, тренуватися, щоб всі травми лишилися позаду.

- З огляду на підвішену ситуацію в українському футболі, не було думок поїхати грати закордоном?

– Та ні, у мене ще є чинний контракт з «Динамо». Тому я повинен був повернутися. Це мій рідний клуб, в якому я хочу грати. Якщо «Динамо» не потребуватиме моєї допомоги, тоді вже буду думати, де продовжити кар’єру.

- Як тренуватися в умовах війни, повітряних тривог?

– За ситуацією в країні ми всі дуже слідкуємо. Звичайно, це наша країна, яку ми любимо. Ми хочемо тут жити, грати для наших вболівальників. Хочемо, щоб все закінчилося. Хоч і є повітряні тривоги, але ми приїхали додому, тут тренуємося. Ми дуже раді цьому.

Де б ми не були, найкраще місце у світі – дім. Найкраще місто у світі – Київ. Найкраща країна – наша. Тому ми раді, що повернулися. Будемо сподіватися, що все закінчиться, що наші хлопці на передовій справляться, – сказав Бурда.