Вболівальники «Бенфіки»: «Всі були в шоці, коли Нерес перейшов до «Шахтаря», він гідний більшого»

Футбол України 21 Червня, 15:21 260
Вболівальники «Бенфіки»: «Всі були в шоці, коли Нерес перейшов до «Шахтаря», він гідний більшого»
​Португальські вболівальники задоволені трансфером Давида Нереса і вважають його сильним гравцем з гарною технікою та великим потенціалом.

Всі сподіваються, що він швидко адаптується до нової команди і з перших матчів сезону почне приносити користь «Бенфіці». Багато хто зізнається, що був здивований вибором Нереса, коли він вирішив перейти до «Шахтаря», вони вважають, що бразилець має грати у топ-клубах Європи.

Також можна відмітити благородний вчинок «Бенфіки», яка могла підписати Нереса безкоштовно. Як пише A Bola, Давид Нерес, коли на початку цього року переходив з «Аяксу» до «Шахтаря», включив у контракт пункт, який дозволяв йому покинути клуб, якщо він не зможе грати протягом 60 днів з причин, пов'язаних із збройним конфліктом.

«Бенфіка», однак, не захотіла скористатися ситуацією і пішла на переговори з «Шахтарем», віддавши перевагу використанню боргу за Педріньйо, який минулого літа перейшов в український клуб в обмін на 18 млн євро.

Dias: Нарешті серйозне посилення. Нерес - це гравець, який повинен посилити «Бенфіку», якщо заграє на повну силу. Жаль, що він не грав останні півроку, це єдиний мінус нашого новачка.

Fella: Нерес вже адаптувався до Європи, це хороший футболіст, який має з перших матчів почати приносити користь «Бенфіці». Радий, що він виступатиме за наш клуб.

Lamine: По суті, це гравець рівня Педріньйо. Просто він не адаптувався до Європи, плюс були проблеми із тренером. Сподіваюся, що Нерес не матиме розбіжностей зі Шмідтом. Начебто він раніше не був помічений у конфліктних ситуаціях.

Coloa: Ймовірно, покупка Нереса – це побажання нового тренерського штабу. Адже Роджер Шмідт повинен бути добре знайомий із бразильцем, який нещодавно запалював в «Аяксі». А тут так співпало, що Нерес шукав собі нову команду і можна було його безкоштовно забрати.

Percheiro: Виходить, що «Шахтар» заплатив 2 мільйони за Педріньйо, а замість решти грошей віддав нам безкоштовно Нереса? Думаю, що це вдала угода для «Бенфіки». Нерес був одним із найкращих в «Аяксі» свого часу. Думаю, що у нас він теж заграє на найвищому рівні.

Vasco: Нерес має замінити Евертона. Не знаю чому він вирішив піти, але це однозначна втрата для «Бенфіки». Чи зможе Давид бути таким же ефективним, як і Евертон? Є деякі сумніви щодо цього. Не думаю, що це реальне посилення для «Бенфіки». Ми втратили чудового футболіста, який був одним із найкращих у клубі, а натомість забрали хлопця, який виявився запасним в «Аяксі», а потім півроку сидів без футболу. Дивний трансфер.

Trindade: Нерес - дуже хороший гравець для «Бенфіки». Він міг зіпсувати свою кар'єру переходом до «Шахтаря», але прийшла війна в Україну і Нерес у результаті не зміг зіграти жодного матчу. Це був знак, що він зробив неправильний вибір. Нам пощастило, що гравець такого рівня опинився у «Бенфіці», бо за своїм потенціалом він здатний грати за найкращі клуби Європи.

Massin: Перший вдалий трансфер від Руя Кошти. Ось тільки погано, що він безпосередньо пов'язаний із продажем Евертона у «Фламенго». У кращому разі можна сказати, що «Бенфіка» нічого не втратила. Але це точно не посилення, коли ти відпускаєш одного із найкращих гравців, а потім купуєш футболіста такого ж рівня.

Serrano: Всі були в шоці, коли Нерес перейшов до «Шахтаря», він гідний більшого. Коли стежив за його грою в «Аяксі», то був упевнений, що Нерес у підсумку виступатиме за «Ліверпуль», «Баварію» чи ПСЖ. А потім він переходить до «Шахтаря»… Це був шок.

Kaique: Найприємніше те, що «Бенфіка» не скористалася слабкістю «Шахтаря». Ми могли домовитися безпосередньо з гравцем, який міг скористатися пунктом у контракті та піти безкоштовно. Але вирішили провести переговори з українським клубом, який міг нічого не отримати за Нереса, та ще й з великим боргом за трансфер Педріньйо. Солідарність у такі моменти – великий та благородний вчинок, який показує, що гроші не найголовніше у нашому житті.

Cordeiro: У «Бенфікі» всі розуміли, що «Шахтар» найближчими роками не зможе погасити борг за Педріньйо, тому й пішли на такий шляхетний крок. Фактично ми просто вирішили закрити фінансові звіти, щоб не було боргів, які висітимуть роками.

Pintade: Футбол в Україні перетворився на нікому не цікаву гру, а власники клубів не знають, як далі фінансувати свої команди. Все це дуже погано. Ми втратили український футбол надовго через цю огидну війну, яку розв'язала Росія.

Amaral: У «Шахтарі» було так багато висококласних футболістів, із ними було дуже цікаво грати. Але тепер із солідної команди вони перетворюються на клуб, який змушений розпродавати всіх гравців. Скоро там просто не буде кому грати.

Kaafi: Геніальний футболіст! Не можу дочекатися того моменту, коли зможу наживо подивитися на його гру. Нам пощастило, що змогли підписати такого сильного та технічного футболіста. З ним ми маємо повернутися на вершину португальського футболу.

Reis: Давид Нерес – футболіст зі складним характером, як і багато інших бразильців. Якщо йому створять необхідні умови, він може розкрити свій потенціал і радуватиме нас яскравою грою. Якщо у нього будуть проблеми з адаптацією, то буде черговий Педріньйо.

Gouveia: Років зо два пограє в «Бенфіці», а потім за 80 мільйонів перейде до ПСЖ. У нашому клубі вміють розкривати гравців з кращого боку, запитайте Дарвіна Нуньєса, який перейшов до «Ліверпуля» за рекордну суму.

Figeiroa: З огляду на те, що «Порту» втрачає найкращих гравців і змушений гасити свої борги, а ми можемо витратити гроші на посилення команди, трансфер Нереса обнадіює. Це показує, що у нас серйозні цілі та завдання на майбутній сезон.

Cunha: Слідкував за грою Нереса в Аяксі, особливо в єврокубках. Чудовий гравець. Дивно, що він погодився взимку перейти до «Шахтаря».

Salvador: Я спочатку був здивований, що Нерес погодився перейти до «Шахтаря». Це не його рівень, за всієї поваги до українців. На мою думку, цей футболіст здатний виступати за топ-клуб. Нам просто пощастило, що з «Шахтаря» почали йти всі іноземці, тому ми змогли так вдало «підібрати» Нереса. Упевнений, що через рік-два він таки вирушить до клубу рівня «Ліверпуля» або ПСЖ.

Tristan: Нереса можна було забрати безкоштовно, але «Бенфіка» вирішила допомогти «Шахтарю» у такий скрутний момент для українців. Говорять, що сучасний футбол – це просто бізнес, але такі вчинки доводять, що футбол – це щось більше.