Руслан Ротань: «Кров з носу потрібно, щоб у нас був чемпіонат»

Футбол України 22 Червня, 17:38 345
Руслан Ротань: «Кров з носу потрібно, щоб у нас був чемпіонат»
Головний тренер молодіжної збірної – про плей-оф проти Словаччини.

Згідно з результатами жеребкування плей-оф кваліфікації, підопічні Руслана Ротаня зустрінуться з командою Словаччини. Майбутній суперник молодіжної збірної України посів друге місце у групі С, де не зміг випередити Іспанію, але обійшов Північну Ірландію, Литву та Мальту. Поєдинки плей-оф пройдуть 19–27 вересня поточного року. Перший матч проти словаків наша команда зіграє на виїзді.

«Я одразу говорив, що нехай нам дістанеться той суперник, якого ми пройдемо. Приймаємо жереб таким, яким він є. Словаччина – досить міцна команда. Ми вже грали з нею на турнірі в Антальї, поступилися – 2:3, хоча й перемагали по ходу – 2:0.

Те, що це результативна команда, одразу впадає в око. Узяти хоча б наш поєдинок зі словаками, потім у них у відбірній групі були іспанці, яким вони двічі поступилися з рахунком 2:3. Ця команда як багато забиває (у відбірному циклі в її активі 18 м’ячів), так і чимало пропускає (10). Суперник гідний, ми його поважаємо, будемо готуватися до цих матчів.

Що стосується кадрів молодіжної збірної України, то дуже важливо, щоб розпочався наш чемпіонат. Тяжко хлопцям, коли вони не мають ігрового тонусу. На розумінні й морально-вольових якостях їм дуже важко. Кров з носу потрібно, щоб у нас був чемпіонат. Будемо стежити за новими талантами, але головний кістяк у нас є. Усі хлопці, які пройшли відбірний цикл, будуть доводити, що ми гідні потрапити на чемпіонат Європи», – сказав Ротань.

Нагадаємо, що у фінальній частині турніру виступатимуть 16 команд – Румунія й Грузія як господарі та ще 14 збірних, що приєднаються до них за результатами відбору (дев'ять переможців груп, найкраща команда серед володарів других місць та чотири переможці плей-оф, в якому гратимуть вісім володарів других місць).

Учасники фінального турніру: Румунія, Грузія, Бельгія, Англія, Франція, Німеччина, Португалія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Італія, Швейцарія.