«Останнім часом турецький футбол виглядає вкрай «кисло», - Артем Франков оцінив шанси киян в протистоянні із «Фенербахче»

Динамо Київ 25 Червня, 11:42 781
«Останнім часом турецький футбол виглядає вкрай «кисло», - Артем Франков оцінив шанси киян в протистоянні із «Фенербахче»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков оцінив для 1927.kiev.ua суперника «біло-синіх» у Лізі чемпіонів - турецький «Фенербахче».
— Маємо розуміти, що нинішня форма «Динамо» - не визначена. Перш за все, кияни не грали матчі змагань, а серія благодійних матчів - зовсім інша історія. По стану гравців «біло-синіх» можна судити по гравцях, які перебували в збірній України.

З іншого боку, якщо чисто абстрактно охарактеризувати співвідношення сил, то нічого особливого в цьому «Фенербахче» немає. Більше того, останнім часом турецький футбол виглядає вкрай «кисло». В цьому наш шанс.

В чемпіонаті «Фенербахче» пройшов цікавий шлях. Спочатку вони були досить далеко від призових місць, далі прийшов Ісмаїл Картал і підняв «Фенербахче» на друге місце. Після того клуб підписав Жорже Жезуша. При цьому, вони і далі продовжують займатися селекцією і ми не зовсім розумуємо, з якою командою зійдемося 20 липня. На це все потрібно робити поправку. Футбол - річ не визначена і все можливо. Одне можу сказати напевно - категорично розраховую, що «Динамо» пройде «Фенербахче» і вболіватиму за це.

Згадайте, скільки разів у паузах між єврокубками «Шахтар» Луческу грав товариські матчі саме з «Фенербахче». Розуміється, що Луческу знає от і до. І в цьому теж додатковий шанс «Динамо». Більше того, для Луческу секретів у футболі немає взагалі.

Легіонери «Динамо»? Зрозуміло, що, наразі, українським клубам не варто розраховувати на легіонерів. Серйозну ставку робити на них не можна. Точкові вкраплення - не більше того. І тільки в силу дійсно хороших відносин між клубом і гравцем. В цілому, нам потрібно робити ставку на українських футболістів. В тому числі, і молодих. У киян прекрасний ресурс, в цьому плані і ми зараз будемо спостерігати, як «Динамо» реалізовує свій потенціал.


Микола Тимощук


Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!