«Найчистіша вигадка»: на росії надумали «обнулити» досягнення великого Лобановського

Динамо Київ 27 Червня, 13:18 733
«Найчистіша вигадка»: на росії надумали «обнулити» досягнення великого Лобановського
Російський журналіст Валерій Винокуров заявив, що легендарний радянський та український тренер Валерій Лобановський був витвором журналістів.

Успіхи великого українського тренера Валерія Лобановського, яких наш співвітчизник досяг у своїй тренерській кар'єрі, не дозволяють спати спокійно на росії, яка вважалася за СРСР законодавцем футбольної моди у величезній країні.

Ще за життя Валерію Васильовичу чимало діставалося від московських журналістів, не відпускають вони Метра й після смерті. Зокрема, критичні стріли на адресу великого тренера випустив колишній кореспондент радянського тижневика «Футбол» Валерій Винокуров.

Журналіст вважає, що легендарний тренер здобув усі свої успіхи завдяки іншим журналістам, які створили йому імідж легендарного наставника.

«Я Лобановського не вважаю видатним тренером. Дуже добре його знаю. Ми однолітки. Стільки років дружили.

Лобановський – найчистіша вигадка! Це створений образ – який він майстерно створив. Завдяки журналістам – Олександру Горбунову, Валерію Березовському».

Також журналіст посилається на якихось російських тренерів, які не вважали Валерія Васильовича видатним фахівцем, але при цьому когось успішнішого за Лобановського він не назвав.

«Наші тренери Лобановського сильним фахівцем не рахували. Лобановський – це абсолютна легенда, вся історія виткана з легенд», – заявив Винокуров в інтерв'ю СЕ.

Зазначимо, Лобановський як тренер зумів здобути 30 трофеїв. Серед яких два Кубки володарів кубків та Суперкубок УЄФА.

Своє ім'я корінний киянин вписав золотими літерами в історію світового футболу, увійшовши до топ-списків найкращих тренерів усіх часів, а також був нагороджений орденом ФІФА «За заслуги» (посмертно) за внесок у розвиток гри мільйонів.