Збірна України 29 Червня, 12:43 446
Наче в минулому житті. Рівно рік тому Україна перемогла Швецію і пробилася в 1/4 фіналу Євро | 19-27
Рівно рік тому, 29 червня 2021 року, збірна України здобула яскраву перемогу над Швецією (2:1) і вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2020. Біля керма синьо-жовтих тоді стояв Андрій Шевченко.

На 27-й хвилині зустрічі Олександр Зінченко вивів збірну вперед після результативного пасу Андрія Ярмоленка. На 43-й хвилині команда Швеції відігралася - Еміль Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок. З 99-ї хвилини шведи грали в меншості, оскільки за грубу гру проти Артема Бєсєдіна червону картку отримав Маркус Даніельсон.

А ось долю протистояння на останніх секундах другого екстра-тайму тоді вирішив переможний удар Артема Довбика (120+2). До слова, для нього це був дебютний м'яч.

Вихід у чвертьфінал чемпіонату Європи став першим в історії національної збірної України. Втім, більше дива не відбулося, в 1/4 українці розгромно поступилися Англії (0:4) і припинили боротьбу в турнірі.