Роналду жорстко відповідає: зірковий португалець вимагає величезну компенсацію за неправдиві звинувачення у зґвалтуванні

Світовий футбол 30 Червня, 17:56 246
Роналду жорстко відповідає: зірковий португалець вимагає величезну компенсацію за неправдиві звинувачення у зґвалтуванні
Форвард Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду може отримати компенсацію після того, як його звинуватили у зґвалтуванні американської моделі Кетрін Майоргі.

Роналду вимагає 626 тисяч доларів від адвоката моделі Леслі Марка Стовалла, який намагався домогтися перегляду справи з використанням свідомо вкрадених матеріалів після рішення прокуратури Лас-Вегаса зняти звинувачення з футболіста в жовтні 2021 року, повідомляє ESPN.

Було підраховано, що Роналду витратив на судовий розгляд від 420 тисяч до мільйона доларів. Адвокат футболіста Пітер Крістіансен отримує від 350 до 850 доларів на годину, відпрацювавши не менше 1200 годин як його представник.

2017 року німецький журнал Der Spiegel опублікував матеріали про те, що Роналду в 2009 році нібито зґвалтував американку Кетрін Майоргу в одному з готелів Лас-Вегаса.

Повідомлялося, що португалець у січні 2010 року заплатив 375 тисяч доларів, щоб уникнути звинувачень у сексуальному насильстві. Сторони нібито досягли домовленості щодо нерозголошення.

Майорга хотіла отримати з португальця близько 79 мільйонів доларів як компенсацію, у свою чергу Роналду заперечував звинувачення, які йому пред'явила Майорга.