«Рома» хоче зіграти з «Шахтарем», щоб не платити штраф у 300 тисяч євро

Світовий футбол 30 Червня, 21:16 454
«Рома» хоче зіграти з «Шахтарем», щоб не платити штраф у 300 тисяч євро
Римляни вирішили провести товариський матч із «гірниками», скасувавши візит до Барселони.

Напередодні стало відомо, що італійська «Рома» відмовилася від участі в щорічному Кубку Жоана Гампера, на який раніше отримала запрошення від «Барселони» на 6 серпня.

Наразі каталонський клуб має намір домагатися отримання компенсації від «вовків», проте ті заручилися підтримкою керівництва Європейської асоціації клубів та розраховують «вийти сухими з води».

Натомість на 6 серпня «Рома» збирається організувати товариський матч проти «Шахтаря», який, найімовірніше, відбудеться на Олімпійському стадіоні в Римі.

Як стало відомо Sport.ua, «вовки» давали зобов'язання «Шахтарю» провести спаринг ще в момент підписання контракту з Паулу Фонсекою, за якого заплатили донеччанам компенсацію у 1,5 мільйона євро та гарантували товариський матч перших команд.

Проте з того часу «Шахтар», незважаючи на кілька спроб організувати обіцяний спаринг, так і не досяг свого. У зв'язку з цим керівництво «гірників» поставило питання руба – або матч буде зіграно влітку нинішнього року, або «Рома» буде зобов'язана заплатити «Шахтарю» штраф у 300 тисяч євро, передбачений контрактом.

Організація товариського матчу з «Шахтарем» замість візиту до Іспанії на Кубок Гампера дозволить «Ромі» убити щонайменше чотирьох зайців:

  • Провести необхідний для підготовки команди до нового сезону спаринг.
  • Зіграти його на домашній арені або десь неподалік в Італії, що мінімізує логістичні витрати.
  • Закрити давній борг перед «Шахтарем» за контрактом та не платити «гірникам» неустойку.
  • Підвищити імідж клубу та всього італійського футболу на міжнародній арені, провівши спаринг із «Шахтарем» у рамках кампанії з підтримки України.

Зазначимо, що офіційне підтвердження проведення товариського матчу між «Ромою» та «Шахтарем» в Італії планується найближчим часом.