«Металіст» у контрольному матчі розгромно програв четвертій команді Туреччини

Футбол України 1 Липня, 20:33 368
«Металіст» у контрольному матчі розгромно програв четвертій команді Туреччини | 19-27
Харківський «Металіст» провів контрольний матч проти турецького «Істанбул Башакшехіра». Результат вийшов не надто позитивним.

Команда Кучера пропустила перший гол уже на шостій хвилині, що серйозно вдарило по планам української команди. Попри деякі моменти, харків'яни не змогли зрівняти рахунок до перерви, а у другому таймі пропустили ще двічі – обидва рази після удару бельгійця Шадлі.

Не можна не сказати, що кілька разів «Металіст» претендував на гол. Непогано цілив Сарапій, свої моменти були у Танковського та Демченка. Однак це ні до чого не призвело – 0:3, розгром харків'ян.

Контрольний матч, 01.07.2022

«Металіст» - «Істанбул Башакшехір» 0:3

Голи: Озджан 6, Шадлі 59, 72

«Металіст» (старт): Рибак - Горбунов, Порох, Мізюк, Танчик - Сарапій, Танковський, Бабенко - Картушов, Демченко, Підлипенець