«Є лише одна причина проводити чемпіонат в Україні»: експерт жорстко розніс ідею грати УПЛ у нашій країні

Футбол України 2 Липня, 13:21 391
«Є лише одна причина проводити чемпіонат в Україні»: експерт жорстко розніс ідею грати УПЛ у нашій країні
Коментатор телеканалів Setanta Sports та сервісу MEGOGO Ігор Бойко вважає, що проведення УПЛ в Україні зашкодить нашій країні.

Ігор Бойко не підтримує проведення чемпіонату України на території країни, де йдуть бойові дії.

Експерт вважає, що це негативно позначиться на іміджі країни на міжнародній арені. Таким чином футбольні та державні чини дають зрозуміти міжнародним партнерам, що в країні безпечно та можна проводити такі масштабні спортивні заходи.

«Добре, що в Україні настільки безпечно, що можна проводити УПЛ. У цьому прагненні бачу лише такий меседж. Для інших країн та міжнародних партнерів.

Ідея про незламність духу зовсім не працює. Одна річ, коли ми граємо у футбол незважаючи на війну, а зовсім інша – ми проводимо професійний чемпіонат».

Футбольний коментатор розкритикував аргументацію президента УАФ Андрія Павелка щодо проведення УПЛ на території України. Нагадаємо, Павелко заявив, що проводити чемпіонат в іншій країні це буде не для нашого спорту та не для наших громадян.

«Виходить, що чемпіонат на території України для наших громадян? Адже він розуміє, що матчі відбуватимуться на порожніх стадіонах, а реагувати на повітряну тривогу потрібно буде обов'язково?».

Коментатор назвав реальну причину проведення чемпіонату України під час війни на території країни, де продовжуються бойові дії.

«Єдина причина проводити УПЛ в Україні, реально одна – нудьга. Занудьгували футболісти, власники клубів, журналісти.

Український футбол відкотиться на кілька років тому та втратить багато чого? А за таких умов він розвиватиметься? Що робити? Чекати», – резюмує Бойко у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, чемпіонат України має розпочатися у двадцятих числах серпня. За інформацією преси, всі команди, окрім учасників єврокубків, проводитимуть свої матчі в Україні.