Офіційно. «Кривбас» оголосив про відхід майже всіх гравців

Футбол України 3 Липня, 11:59 324
Офіційно. «Кривбас» оголосив про відхід майже всіх гравців
«Кривбас», який за підсумками минулого сезону підвищився у класі та зіграє в українській Прем'єр-лізі, заявив про відхід майже всіх гравців.

Клуб із Кривого Рогу залишили одразу 18 футболістів. Це Володимир Заїменко, Денис Балан, Гліб Бухал, Данило Полонський, Денис Васін, Андрій Мостовий, Роман Льопка, Олександр Пятов, Назар Малиновський, Олексій Збунь, Олександр Горват, Дмитро Чернявський, Євген Павлюк, Артем Гордій, Вагнер Гонсалвез та Іван Семеніхін.

Найбільше матчів у минулому сезоні за «Кривбас» провели півзахисник Пятов (17 матчів), захисник Балан (14) та хавбек Мостовий (10).

«Відразу 18 футболістів залишають клуб і на це є різні причини. Як спортивні, так і відлуння тієї ситуації, у якій наразі опинилася вся наша країна. Новий рівень турніру, новий тренер, нові цілі, конкуренція, страх і хвилювання, сімейний фактор, здоров’я та багато іншого. У кожного з гравців своя індивідуальна історія, своє життя та особисті контракти», – прокоментувала прес-служба «Кривбасу».

Нагадаємо, новий головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб зараз будує нову команду. Раніше клуб підписав його сина, захисника Віталія Вернидуба, а також півзахисника Дмитра Хомченовського.