Головний арбітр матчу «Динамо» - «Фенербахче»: статистика суддівства міжнародних матчів

Динамо Київ 3 Липня, 20:36 329
Головний арбітр матчу «Динамо» - «Фенербахче»: статистика суддівства міжнародних матчів
Як уже повідомлялося, головним арбітром першого матчу 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та турецьким «Фенербахче» призначено 33-річного шведа Глена Нюберга.

Міжнародні матчі цей рефері обслуговує із 2016 року. За весь час він відпрацював уже на 43-х таких поєдинках — на клубному рівні та на рівні збірних у змаганнях усіх вікових категорій. У жодному з цих матчів не брали участь ані українські клуби, ані українські збірні. Тож Нюбергу вперше у своїй кар'єрі доведеться зіткнутися із представником українського футболу.

На матчі єврокубкових клубних турнірів Нюберг призначався лише 15 разів, при цьому на груповій стадії він залучався лише до Ліги Європи (4 матчі) та Ліги конференцій (2 матчі).

Поєдинок кваліфікації Ліги чемпіонів шведський рефері обслуговуватиме вчетверте у своїй кар'єрі.

Нюберг вважається лояльним рефері: він показує в середньому по 3 жовті картки за матч, а вилучення відзначається приблизно в кожному восьмому матчі. Пенальті ж швед призначає в середньому у кожному шостому поєдинку.

Останнім міжнародним матчем, на якому працював Нюберг, став поєдинок Ліги націй у дивізіоні «А» Уельс - Нідерланди (1:2), що проходив 8 червня цього року. У цій зустрічі шведський рефері показав лише одну жовту картку.

Статистика роботи Глена Нюберга на міжнародних матчах