«Я вже сидів у бомбосховищі, коли працював в Ізраїлі». Новий тренер «Зорі» пояснив, навіщо повернувся до України

Футбол України 5 Липня, 10:24 206
«Я вже сидів у бомбосховищі, коли працював в Ізраїлі». Новий тренер «Зорі» пояснив, навіщо повернувся до України
Новий тренер «Зорі» Патрік ван Леувен поділився очікуваннями від своєї роботи в луганському клубі.
«Якісний футбол – це коли ми володіємо м'ячем, граємо через короткий пас, використовуємо фланги, пресингуємо. Я люблю такий стиль. Використовую його у всіх клубах, у яких працюю – чи то доросла команда чи академія. Ми змінюватимемо тактику залежно від суперника, але наша базова схема 4-3-3», – зазначив Патрік.

Ван Леувена не турбує відхід великої кількості основних гравців, і він упевнений, що «Зоря» буде конкурентоспроможною у всіх турнірах.

«Я задоволений тими футболістами, які перебувають у моєму розпорядженні. Також ми переглядатимемо гравців, які зможуть допомогти нашій команді не лише у чемпіонаті України, а й у єврокубках», – сказав 52-річний голландець в ефірі «Вацко on air».

Також ван Леувен додав, що протягом першого тижня зборів «Зоря» щодня гратиме двосторонні ігри, щоб тренерський штаб міг оцінити тактичну грамотність футболістів.

За словами голландця, він не боявся їхати в Україну, бо має вже досвід роботи під час війни:

«Коли я тренував «Маккабі», сталося загострення відносин між Ізраїлем та ХАМАС. Теж летіли ракети. Під час обстрілів я був змушений сидіти у бомбосховищі. Як і в Україні, легіонери тоді одразу роз'їхалися і ми догравали чемпіонат ізраїльськими футболістами».