Блогер про те, чим спаринг з «Янг Бойз» корисний для «Динамо» у контексті гри з «Фенербахче»

Динамо Київ 5 Липня, 15:40 324
Блогер про те, чим спаринг з «Янг Бойз» корисний для «Динамо» у контексті гри з «Фенербахче»
Блогер Михайло смоловий про майбутній матч «Динамо» та «Янг Бойз».

Динамо v Янг Бойз

Прев‘ю

Знову на допомогу приходить графік інтенсивності минулого сезону. Янг Бойз - different animal на фоні попередніх суперників. Тому можу лише ще раз відзначити якість підготовчої роботи із пошуку спарингів.

З командою, що здатна здійснювати тиск на такому рівні ми ще цього літа не грали:

  • лідери швейцарської Ліги за інтенсивністю єдиноборств (7.3 дуелі, підкати та перехоплення на хвилину володіння суперника)
  • лідери Ліги за інтенсивністю пресингу (7.92 PPDA)
  • четверті за фолами (11.59/90)

Тож якщо знову не побачимо збірників, а вийдуть резерв та діти, то намучимося на рік вперед. В нашої основи виникають проблеми вийти з власної половини при наявності протидії. Чого вже тут? Як є. Але резерв та діти навіть досвіду такого не мають, або він край невдалий (Спортинг).

Враховуючи нові вимоги Жезуша до гравців Фенербахче, ця гра щось типу репетиції. Тому маю знов пояснити: гра проти тиску потребує перш за все розуміння принципів цього процесу та здатності розпізнавати принципи тиску суперника.

Це не про зіграність, втому та фізику, це про IQ. Щоб там Іщенко не розповідав, але діти, нажаль, ні самі своїх алгоритмів поведінки не розуміють, ні тим паче суперника не зчитують.

Чим ще корисний Янг Бойз у контексті гри з Фенербахче? 55.9% володіння непогано характеризують їх у поєднанні з 13.3 передачами на хвилину в темпі.

Вони лідери за кількістю довгих передач (49.18/90) та поділяють другу сходинку за точністю (58.4%).

Вони лідери за кількістю передач до фінальної третини (59.07/90) та номер два за точністю (70.8%).

Вони лідери за кількістю передач з просуванням (77.58/90) та лідери за точністю (80.5%), другі за кількістю ведень з просуванням (16.81/90).

Ну, і на сам кінець - лідери за кількістю глибоких передач до фінальних 20 метрів в радіусі воріт (9.42/90).

Тож Янг Бойз розуміє принципи якісної зміни фаз та якісно їх втілює на практиці:

  • без м’яча вже відзначав інтенсивність вище
  • з м’ячем лише 3.78 передач за середнє володіння, але при цьому найбільша кількість дотиків у штрафному у всій лізі (23.47/90) та найбільше ударів (16.27/90)

Влітку втратили головного снайпера (Уніон, €6 млн). Ще на початку року віддали в оренду Болоньї Ебішера (ЦП), італійці скористалися правом викупу (€4 млн). Та сама історія з Мартіншом Перейрою (ЦП) - північні люді викупили його після піврічного оренди за €6.4 млн. Пішов і дідусь Сулеймані (33 роки), що зіграв лише 560 хвилин минулого року.

Команда залишилась без тренера ще в березні (Вагнер), коли зникли шанси на титул. Останні 11 турів командою керував В.О.

Новий тренер (Вікі) навряд робитиме радикальні зміни, тим паче, він вже мав за плечима сезони в системі Базеля (зокрема рік в основі). Тож і тиск, і якість переходів має зберігатися.