«Динамо» та «Янг Бойз» переможця не виявили

«Динамо» та «Янг Бойз» переможця не виявили | 19-27
Динамівці не змогли здолати «Янг Бойз» у товариському матчі.

«Янг Бойз» – «Динамо» 0:0

«Янг Бойз»: 26. фон Балльмос - 5. Зесігер, 7. Угринич, 9. Канга, 14. Чаїва, 15. Еліа, 16. Фасснахт, 20. Ніассе, 21. Гарсія, 28. Лустенбергер, 32. Рієдер

«Динамо»: 1. Бущан – 94. Кенджора, 25. Забарний, 4. Попов, 20. Караваєв – 5. Сидорчук, 10. Шапаренко, 29. Буяльський, 15. Циганков, 7. Вербич – 41. Бєсєдін

Запасні: 71. Бойко, 35. Нещерет, 2. Вівчаренко, 3. Боль, 6. Бурда, 8. Шепелєв, 11. Ванат, 10. Яцик, 17. Супряга, 18. Андріївський, 19. Гармаш, 24. Тимчик, 27. В. Волошин, 34. Сирота, 44. Дубінчак, 99. Антюх.

Після трьох контрольних поєдинків, у яких Луческу перевірив резервістів і головних талантів молодіжки, настав час великого камбеку. Вперше після оренд на полі з'явилися легіонери Вербіч і Кендзьора. Також повернулися 7 гравців збірної України, які отримали додаткові дні відпустки. Сильніший і опонент Динамо. Янг Бойз, який також випустив практично всіх найсильнішими, стабільно в останні роки виступав на груповому етапі Ліги чемпіонів. Цього літа на зборах «бджоли», які починають офіційний сезон дещо раніше, по 2 рази перемагали і грали внічию.

Серія нервових втрат на рівному місці у киян з початку зустрічі. Янг Бойз навіть у штрафний прорвався, але там Забарний підчистив. Попов на дальній стійці ефектно зняв м'яч з голови суперника. Без ударів у стартові 10 хвилин, але швейцарці мають гостріші підходи до моментів. Караваєв і Вербіч стрімко розігнали атаку після вкидання Бущана з рук. Сидорчук перевів на протилежний фланг, але у Бєсєдіна не вийшов удар після накидання з правого краю. Так само заблокували і дві спроби швейцарців у наступній атаці.

Ціла серія кутових бернців. Кілька небезпечних ударів головою, не вистачає влучності. Буяльський обігрався з Кендзьорою і пробив з гострого кута. Перший серйозний момент Динамо на 26 хвилині. Бущан парирував удар Фаснахта з другого поверху, а на 29-й відвів справжню загрозу. Це Канга спокійно отримав пас з лівого флангу і в дотик підступно пробив під стійку. Класну атаку віялом з правого флангу на лівий провели динамівці. Вербіч віддавав під удар, а Караваєв перекинув голкіпера. Ще одна спроба загострити праворуч з переведенням у центр, де слабкий удар блокують швейцарці.

Ось і хист Шапаренка у тиску на суперника проявився. Микола після пресингу Бєсєдіна і ще одного партнера змусив помилитися суперника. Десятка Динамо уже проходив до воріт, але його скосив голкіпер. Небезпечений стандарт змарнував ударом у стінку Шапаренко. Циганков праворуч завершував стіночку із Сидорчуком, однак знову гострий кут і споєчасна реакція воротаря. Кілька подач поспіль від швейцарців з обох флангів, підсумковий удар головою не став проблемою для Бущана.

Знову перехоплює Шапаренко. Після обіграшу з Бєсєдіним Микола накидав у напрямку Буяльського, капітан суперника Лустенбергер ледь не зрізав у власні ворота. Після кутового Сидорчук сказав останнє слово до перерви непоганим ударом з-за меж штрафного. Київ перехопив ініціативу наприкінці першого тайму, коли змусив суперника панікувати під добротним пресингом. Однак насторожує, наскільки легко і часто Янг Бойз у перші хвилин 30 заходив у штрафний Бущана.

Друга половина почалась ефектно розіграною атакою Янг Бойз. Після пасу п'ятою Нсаме вивели на побачення з Нещеретом, який потягнув удар, хоча судді й так зафіксували офсайд. Забарний заробив небезпечний штрафний на свої ворота. Силу пострілу метрів з 20 вгамувала стінка. Проходить стінка і удар безпосередньо у володіннях Нещерета, не встигають динаміці накривати. Не дуже вдало Руслан вийшов з воріт після кутового, але сам же виправив ситуацію, самовіддано кинувшись під удар.

Комбінують коротким пасом кияни у чужому штрафному, а до рішучіших дій все не доходить. Циганков вирішив згадати власний почерк і пробити з лівої після зміщення в центр, дуже невлучно. Як же потужно тисне Київ після серії замін. Ванат блискуче підхопив снаряд і втік до воріт. А ось з ударом не склалося, прямо в кіпера. Циганков починає нову хвилю атаки, Андрієвський завершує ударом з льоту – і тут приціл збитий. Попов привіз момент, вдавшись до необдуманого обіграшу перед штрафним. Нещерет виручив, залишившись сам на сам.

Боль розкішним дальнім пасом вивів Тимчика у штрафний, Ванат замикав простріл, але у падінні з кількох метрів не видав удар, яий міг стати результативним. Нещерет потягнув потужний дальній постріл після невиправданої втрати Антюха перед своїм штрафним. Ефектний сейв молодого голкіпера на 89 хвилині. На фініші Супряга загубив перспективну контру невдалим пасом. А суперник, опинившись на 10 метрах від воріт послизнувся і втратив нагоду. Доволі символічний обмін моментами, які сьогодні обидві команди лише тринькали. Наступний матч Динамо зіграє проти Люцерна у суботу, 9 липня. Початок – о 19:00.