Кваліфікація Ліги чемпіонів. Рудько відстояв насухо, Пластун здобув звитягу

Світовий футбол 6 Липня, 10:24 749
Кваліфікація Ліги чемпіонів. Рудько відстояв насухо, Пластун здобув звитягу | 19-27
Декілька українців зіграли за свої клуби на старті нового сезону єврокубків.

5 липня відбулися матчі 1-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Нижче наведено їх результати.

Українці Сергій Вакуленко та Антон Братков зіграли весь матч за вірменський «Пюнік» проти ЧФР Клуж із Румунії (0:0). Вакуленко отримав жовту картку на 62-й хвилині за підніжку.

Захисник Ігор Пластун, відігравши всі 90 хвилин, допоміг болгарському «Лудогорцю» перемогти «Сутьєску» з Чорногорії (2:0).

Зрештою, за польський «Лех» на нуль зіграв український голкіпер Артур Рудько у переможному матчі проти «Карабаху» з Азербайджану (1:0). Грузинський хавбек Георгій Цітаішвілі, орендований у «Динамо», залишився в резерві у господарів поля.

Поєдинки у відповідь відбудуться через тиждень.