Блогер про матч «Динамо» - «Янг Бойз»: «Голова працює, але не ноги»

Динамо Київ 6 Липня, 20:24 672
Блогер про матч «Динамо» - «Янг Бойз»: «Голова працює, але не ноги» | 19-27
Михайло Смоловий провів детальний аналіз товариської гри «Динамо» проти швейцарського «Янг Бойз» (0:0).

Динамо 0:0 Янг Бойз

xG графік

Хвала небесам за звіт: він з’явився. Реально було цікаво на якому світі зараз збірники у порівнянні з дітьми та резервом. Око не підвело:

⁃ за 60‘ хвилин основа здійснила 59 відбираннь, що на 1 більше за резерв/діти у грі з Лозанною, але ж основа захищалася 52.51% ігового часу, а резерв/діти лише 42.28% (тож резерв/діти інтенсивніше повертали м’яч)

⁃ трохи здивувало, що у основи більше браку (72 втрати проти 69 в резерву/дітей з Лозанною), але якщо копнути, то можна побачити контекст у вигляді 24 (!) виносів основи проти 6 в резерву/дітей, тож це не стільки про якість перехідної фази, скільки про в двічі більшу кількість позиційний атак суперника (30 проти 17)

⁃ основа виконала на 35 точних передач за 60‘ хвилин менше за резерв/дітей, але точних передач вперед, до останньої третини та з просуванням в дорослих більше (загальна точність та точність усіх трьох зазначених підвидів теж вища)

⁃ середня довжина передач основи на 2 метри коротша за довжину передач резерву/дітей у грі з Лозанною у першу годину гри

Тому маю констатувати: збірники у відпустці чілилися, зараз знаходяться не більше ніж на 60% своїх виробничих потужностей. Але за рівнем розуміння принципів та ігрових процесів вони все одно знаходяться на більш високих щаблях ієрархії у порівнянні зі своїми дублерами чи дітьми, що на даний момент кращі «в ногах» через більш тривалий тренувальний процес. Після того, як основа добере «в ногах», то між ними і рештою команди утвориться величезна та неподолана прірва.

Сьогодні основа трохи «контужена» відпустками: 41 перехоплення за 60‘ хвилин є найкращим нашим показником за останній календарний рік у контрольних матчах. В середньому мали по 25.92. Голова працює, але не ноги:

⁃ в резерву/дітей за 60‘ хвилин з Лозанною 16 з 26 перехоплень ЗА МЕЖАМИ ПЕРШОЇ ТРЕТИНИ

⁃ в основи за 60‘ хвилин проти Янг Бойз усе навпаки і 31 із 41 У МЕЖАХ ВЛАСНОЇ ТРЕТИНИ

Ще один цікавий момент: основа виконала лише 5 навісів за свої 60 хвилин з Янг Бойз, в резерву/дітей проти Лозанни в двічі більше (12). Це теж до розуміння, що робити з м’ячем, коли його більше на 10%.

Якщо з переходом центра поля проблем поменшало, то з ударами все ще лихо-лишенько:

⁃ 4 удари на 0.17 xG за 60‘ хвилин

⁃ лише 1 (!) із меж штрафного майданчику

⁃ середня дистанція аж 22.46 метрів, що на 4 метри далі ніж зазвичай за календарний рік для першої години гри

Але маємо ще два тижні, Люцерн, Ліон двома складами та Антверпен для підготовки, тож раджу поки не панікувати. Позитивний симптом:

⁃ за 74‘ хвилини матчу з Янг Бойз Буяльський на чужій половині отримав 11 передач (1 на власній)

⁃ за 72‘ хвилини матчу з Лозанною 10 (3 на власній)