Сарнавський: «Український футбол тільки виграє від від’їзду легіонерів»

Футбол України 7 Липня, 10:21 156
Сарнавський: «Український футбол тільки виграє від від’їзду легіонерів»
Голкіпер Богдан Сарнавський прокоментував новий контракт з «Кривбасом».

– У «Кривбасі» мене все влаштовує. Тут є усі умови для мого професійного розвитку та прогресу. Також є прекрасний тренер воротарів (Тарас Гребенюк), який завжди у всьому допоможе й підкаже. Тим паче «Кривбас» очолив амбітний головний тренер – Юрій Вернидуб. У нас із клубом схожі цілі: тільки найвищі місця у чемпіонаті та серйозні задачі. Тому мені все підходить.

– Якими були перші думки, коли дізнався, що команду очолить Вернидуб?

– Сто відсотків: «Кривбас» від цього призначення тільки виграє. І футболісти, і керівництво, і персонал. Юрій Миколайович вміє досягати серйозних цілей, що неодноразово доводив.

– Чи є наразі якісь зміни у твоїй роботі на тренуваннях?

– У нас свій острівець, як то кажуть. Тренер воротарів не змінився, тому працюємо за планом, без змін. Готуємось до серйозного сезону й будемо радувати наших вболівальників у цей важкий для України час. З мого боку, це гра на нуль.

– Амбіції «Кривбасу» говорять самі за себе. Чого чекаєш від нового сезону, адже він буде незвичним? У тому числі багато легіонерів покинули свої українські клуби.

– Не бачу проблеми в тому, що майже всі легіонери поїхали з України через воєнну агресію орків. Вважаю, іноземні гравці не грали таку важливу роль у нашому футболі. Можливо, якісні легіонери були тільки у складі грандів. В інших командах кадрові зміни будуть не дуже значними.

Щодо чемпіонату, то його рівень вирівняється. Тим цікавіше буде кожен матч. Український футбол від цього тільки виграє, адже будуть грати наші футболісти. Збірна України також від цього тільки виграє, та й рівень УПЛ стане тільки вищим, – сказав Сарнавський.