Глевкий млинець Скрипника. «Ворскла» зіграла перший контрольний матч

Футбол України 7 Липня, 15:21 560
Глевкий млинець Скрипника. «Ворскла» зіграла перший контрольний матч | 19-27
Поступились представнику Екстракляси.

У середу, 6 липня, полтавська «Ворскла» зіграла перший контрольний матч в рамках підготовки до нового сезону. Суперником команди Віктора Скрипника став представник польської Екстракляси «Гурнік» Забже.

Віктор Скрипник задіяв у цій грі два різних склади, аби перевірити реальні ігрові зв’язки на полі та потенціал кожного з хлопців, відзначає офіційний сайт «Ворскли»

В підсумку полтавці поступились з рахунком 1:2. Єдиний гол за полтавців забив у другій 45-хвилинці потенційний новобранець команди.

Контрольний матч. 6-те липня

«Гурнік» Забже - «Ворскла» - 2:1

«Ворскла» (1 тайм): Різник, Яворський, Павлюк, Пердута, Мельничук, Хрипчук, Пуцлін, Козиренко, Сердюк, Кравчук, Степанюк.

«Ворскла» (2 тайм): Ткаченко, Ізотов, Зайков, Бацула, Крупський, Челядін, Нестеренко, гравець на перегляді, Кулаковський, гравець на перегляді, Черниш.

9 липня ворскляни планують провести одразу два контрольних матчі. Імена суперників наразі уточнюються.

Нагадаємо, що новий сезон для «Ворскли» розпочнеться 21-го липня, коли полтавці зіграють у другому раунді кваліфікації до Ліги Конференцій проти шведського АІК.