Світовий футбол 8 Липня, 17:01 410
Фантастичний гол у матчі Копа Лібертадорес – божевільна бісіклета одноклубника екс-зірки «Динамо» | 19-27
«Палмейрас» розбив парагвайський «Серро Портеньо» (5:0) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Копа Лібертадорес.

Героєм зустрічі став нападник Роні, який вийшов на заміну в першому таймі через травму одноклубника. Майже одразу «Палмейрас» повів у рахунку завдяки автоголу суперника, а в другому таймі 27-річний Роні влаштував справжній бенефіс, оформивши дубль і асист.

Останній гол нападника, забитий на 83-й хвилині, вийшов розкішним. Одноклубник екс-динамівця Дуду ефектним ударом у падінні вразив дальній кут воріт, довівши фанатів на стадіоні до екстазу. Схопився за голову навіть його тренер.

5:0 – «Палмейрас» після перемоги в першій грі підтвердив свій клас і в матчі-відповіді. Підопічні Абеля Феррейри вийшли у чвертьфінал Копа Лібертадорес і зіграють проти «Атлетіко Мінейро».