​На тлі повернення конкурента: англійське видання розповіло про перспективи Миколенка в «Евертоні»

Світовий футбол 9 Липня, 13:40 787
​На тлі повернення конкурента: англійське видання розповіло про перспективи Миколенка в «Евертоні»
Англійська преса проаналізувала становище українського лівого захисника Евертона Віталія Миколенка перед стартом нового сезону та поверненням Нілса Нкунку.

Влітку до Евертона повернувся лівий захисник Нілс Нкунку, який весь минулий сезон провів в оренді, виступаючи за бельгійський Стандарт.

Відоме видання Liverpool Echo проаналізувало перспективи Нкунку у складі Евертона.

Нілс після повернення до табору «ірисок» став лівим запасним захисником. Позитивним для нього можна назвати той факт, що він зумів отримувати ігрову практику за межами Ліверпуля, пропустивши лише п'ять матчів у бельгійській першості.

Іноді його гра викликала сумніви у деяких фанатів, але все це є частиною розвитку молодого футболіста, який піде на користь Евертону.

Повернення до Евертона дасть шанс попрацювати 21-річному футболісту не тільки з Френком Лемпардом, але й з Ешлі Коулом, який є одним із найкращих в історії АПЛ на його позиції.

Зі згаданого можна зробити висновок, що лава запасних «ірисок» збільшиться, але позиції Віталія Миколенка від цього не зміняться – українець продовжить бути основним лівим захисником Евертона.

Нкунку минулого сезону відіграв 25 матчів у складі Стандарту, в яких результативними діями не вирізнявся.

Нагадаємо, раніше була інформація, що мерсісайдський клуб виявляв інтерес до трьох лівих захисників з інших команд – Адріана Трюфферта з Ренна, Зайду з Порту та Оуена Вейндала з АЗ Алкмар.