Алієв зізнався, що не дивиться УПЛ та розповів, як Мілевський відмовляється від запрошень на матчі

Футбол України 9 Липня, 15:55 338
Алієв зізнався, що не дивиться УПЛ та розповів, як Мілевський відмовляється від запрошень на матчі
Колишній футболіст київського Динамо та збірної України Олександр Алієв розповів чому його приятель Артем Мілевський відмовляється від пропозицій грати у виставкових іграх із ветеранами.

У березні Мілевський на запрошення Алієва вийшов на поле в одному з виставкових матчів, але після цього Артем Володимирович більше за ветеранів не захотів грати.

«Де Артем? Тьома тут. Я скільки разів його запрошував, одного разу він приїжджав. Але після цього він сказав: «Кент, дякую, у вас хороша атмосфера».

Я йому говорю «так давай, чого сидіти». У собі закриватися і сидіти вдома… Я йому завжди дзвоню, запрошую, доки він так».

В інтерв'ю Віктору Леоненко та Олександру Севідову Алієв зізнався, що зараз не стежить за українським футболом як раніше, відповідаючи на запитання, хто з гравців УПЛ, що діє, може зрівнятися по потужному удару, як у нього.

«Я скажу одне, що чемпіонат України я навіть не дивився. Ну міг подивитись там матчі Динамо-Шахтар чи єврокубки. Важко мені сказати», — наводить слова Алієва YouTube-канал «Фінти та підкати».