Фонд братів Суркіс допомагає у відновленні дитсадка в селі Бишів на Київщині

Війна 9 Липня, 22:56 319
Фонд братів Суркіс допомагає у відновленні дитсадка в селі Бишів на Київщині
​Під час активних бойових дій на Київщині у березні 2022 року центр села Бишів, що в Фастівському районі, був знищений російським авіаударом.

Зокрема, великих втрат зазнала цивільна інфраструктура села - були пошкоджені два приміщення дитячого садка, дві школи та амбулаторія.

Одна з будівель дитячого садка, який до повномасштабного вторгнення російських окупантів відвідували 110 дітей, зруйнована вщент і не підлягає відновленню. Однак другий корпус, що також постраждав, після проведення капітального ремонту зможе повернутися до роботи.


«Для наших діток садочок був ніби казковим раєм, вони з задоволенням його відвідували. А ми багато років вкладали в нього всі свої сили та кошти. Тому, коли побачили руїни будівлі після авіаудару, було дуже тяжко, боліла душа, - поділилася директорка ЗДО «Каштан» Світлана Грибовська. - Зараз сім'ї повертаються до нашого села, і батьки постійно цікавляться, чи відновить садочок роботу. Головне - почати з вікон і даху, а далі - переходити до внутрішніх ремонтних робіт. Тому встановлення нових вікон - це поки що краща новина з 24 лютого. Але ми сподіваємося, що найкращою новиною для нас усіх стане мир і перемога.


Дякуємо небайдужим людям, нашим спонсорам, які перейнялися проблемою та побачили, що дитячий садочок необхідний для нашого села. Дуже вдячні Благодійному фонду братів Суркіс і Футбольному клубу «Динамо» Київ за допомогу, підтримку та такий чудовий подарунок. Низький уклін вам від жителів нашого села та від діток, які зможуть піти у цей садочок».


«До нас звернулися представники Фонду братів Суркіс і запропонували допомогу. Звичайно, ми радо погодилися та попросили, щоб у дитсадку якомога швидше встановили вікна. Наразі, завдяки Ігорю та Григорію Суркіс, вікна вже доставлені на територію дитсадка та цього тижня будуть встановлені. Хотів би висловити величезну подяку від себе особисто, усієї громади та батьків, які вже не можуть дочекатися відновлення роботи садочка», - розповів голова Бишівської громади Іван Рознай.