В «Евертоні» висловилися про звірства в Україні: у контексті приїзду київського «Динамо»

Динамо Київ 10 Липня, 12:06 549
В «Евертоні» висловилися про звірства в Україні: у контексті приїзду київського «Динамо»
Мажоритарний акціонер англійського Евертона Фахрад Моширі розповів подробиці переговорів його клубу з київським Динамо щодо проведення в Ліверпулі благодійного товариського матчу.
«Ми не можемо забувати про звірства, що тривають, які щодня стрясають Україну. Особисто я продовжую страждати через цей нелюдський напад Росії. Усі бачили підтримку Віталія Миколенка з боку вболівальників, клубу та партнерів. Вона продовжується.

Ми вже пожертвували певну суму для українців, а зараз я можу підтвердити, що Евертон веде переговори з київським Динамо щодо проведення на Гудісон Парк благодійного матчу між нашими командами.

Попередня домовленість існує на 29 липня. Але остаточні подробиці клуби повідомлять найближчим часом», - цитує Моширі авторитетна та популярна газета Liverpoool Echo.

Автори додають, що ще в березні Евертон пожертвував загалом 500 тис. фунтів стерлінгів для Ukraine Humanitarian Appeal. Після вторгнення росії в українця клуб призупинив спонсорські угоди з російськими компаніями USM, Megafon та Yota, які належать близькому до путлера олігарху алішеру усманову.