«Досі не можу повірити, що його більше немає»: Ващук — про втрату свого найближчого товариша по «Динамо»

Динамо Київ 10 Липня, 16:26 643
«Досі не можу повірити, що його більше немає»: Ващук — про втрату свого найближчого товариша по «Динамо»
Колишній захисник Динамо Владислав Ващук болісно переживає смерть Сергія Баланчука, який загинув на війні внаслідок артилерійського обстрілу.
«Ми сиділи за однією партою. Він був круглим відмінником – для нашого динамівського футбольного спорткласу це було явище, і мені всі заздрили, думали, що я вчуся добре, бо списую. Я не списував, варіанти ж були різні, але завжди дивувався тому, як швидко Серьога вирішує складні завдання і пише довгі твори.

Ми дружили так, як тільки можна було дружити в юності – коли знаєш, що друг з тобою, правий ти чи ні, добре тобі чи погано. Дружили вчотирьох. Банда. Інші прибивались ненадовго, але не затримувалися.

Ми разом грали у Динамо-3, разом переходили до Борисфена, разом поверталися до Динамо. Тільки я тоді потрапив до основного складу, а Серьога разом із Сергієм Федоровим та Санею Шовковським потрапили у дубль. Він був єдиним, хто тоді одразу ж підтримав і зрозумів моє рішення, попри порушену домовленість. Сказав, що я правий, на 100%.

З Динамо він перебрався до Ізраїлю, до Маккабі, пограв там, потім грав у Ворсклі, а потім… Потім він зробив абсолютно несподівану кар'єру юриста, адвоката, спростовуючи поширену думку, що футболісти на таке не здатні. Життя розводило нас у різні країни та міста, але однозначно ми завжди були раді бачити одне одного. Така юність як була у нас – це кровний зв'язок на все життя, але усвідомлюється це все набагато пізніше, звичайно.

Два роки тому була зустріч однокласників – начебто в іншому житті. Він написав мені у травні. Повідомив, що він уже в армії. Я не очікував, звичайно. Серьога Баланчук, і раптом – армія. Переписувалися дві години. Про що – не знаю. Про все. Про те, що відбувається. Про війну. Про людей. Про життя.

Вчора вдень повідомили, що Сергій загинув. Потрапив під обстріл під Бахмутом. Коли похорон – напишу окремо. Досі не можу повірити, що його більше немає. Герої не вмирають», – написав Ващук у Facebook.