Клуб Рудька та Цитаїшвілі має проблеми через війну в Україні перед матчем-відповіддю Ліги чемпіонів

Війна 10 Липня, 20:22 578
Клуб Рудька та Цитаїшвілі має проблеми через війну в Україні перед матчем-відповіддю Ліги чемпіонів
12 липня «Лех» зіграє у матчі-відповіді відбірного раунду Ліги чемпіонів проти «Карабаха». Польська команда має великі проблеми з поїздкою до Азербайджану.

У першому матчі відбірного матчу Ліги чемпіонів результат був 1:0 на користь «Леха». Польський клуб перед матчем-реваншем знаходиться в дещо кращому становищі, ніж «Карабах», але це не означає, що «Лех» є фаворитом поєдинку-відповіді.

Його суперник із Азербайджану – постійний учасник єврокубків. Такого досвіду «Лех» останні роки не мав.

Крім того, польські чемпіони мають проблеми перед цим матчем. «Лех» вилітає в понеділок до Азербайджану, але йому доведеться зробити велике коло через війну в Україні. На даний момент заборонено літати над Чорним морем із міркувань безпеки. Таким чином, п'ятигодинний рейс пройде через Угорщину, Балкани та Туреччину.

З цією проблемою стикається не лише команда, а й уболівальники. З цієї причини складно очікувати, що велика кількість уболівальників уболіватиме за «Лех» на стадіоні в Баку.

Нагадаємо, що у складі «Леха» виступають український голкіпер Артур Рудько та вихованець київського «Динамо» Георгій Цитаїшвілі.