Де Дзербі офіційно залишив «Шахтар»

Футбол України 11 Липня, 10:31 464
Де Дзербі офіційно залишив «Шахтар» | 19-27
Рішення було ухвалено за взаємною згодою сторін.

Гірники на своєму офіційному сайті повідомили про те, що Роберто Де Дзербі залишив посаду головного тренера команди.

«Шахтар» та головний тренер команди Роберто Де Дзербі ухвалили взаємне рішення про завершення співпраці. Разом із наставником клуб залишає італійський тренерський штаб: Давіде Поссанціні, Вінченцо Тереза, Маркаттільйо Маркаттільї, Агостіно Тібауді, Мікеле Каваллі, Джорджіо Б’янкі, Паоло Б’янко

Роберто Де Дзербі очолював «Шахтар» від 25 травня 2021 року і став 34-м головним тренером в історії клубу. Команда разом з італійським фахівцем устигла провести лише 30 офіційних матчів, у яких здобула 20 перемог за 5 нічиїх та 5 поразок (загальна різниця м’ячів: 64–26).

Із Де Дзербі «гірники» через кваліфікацію пробилися до групового етапу Ліги чемпіонів, а у вересні, обігравши «Динамо» (3:0), здобули перший та єдиний трофей у сезоні – Суперкубок України. На момент зупинки чемпіонату України «Шахтар» мав серію з 8 перемог поспіль і був лідером Прем’єр-ліги (47 очок), а також продовжував боротьбу за Кубок України. Після початку війни в Україні Роберто виявив солідарність із клубом й українським народом, провівши з командою серію благодійних матчів Shakhtar Global Tour for Peace.