Володимир П'ятенко: «Дніпро-1» - один із фаворитів нового сезону УПЛ»

Футбол України 12 Липня, 21:30 271
Володимир П'ятенко: «Дніпро-1» - один із фаворитів нового сезону УПЛ»
Екстренер донецького «Металурга», футбольний експерт Володимир П'ятенко поділився думками з приводу нового сезону УПЛ, старт якого заплановано на 20 серпня.

- На вашу думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— На це питання важко відповісти однозначно. Звісно, дуже хочеться, щоб Україна почала жити повноцінним футбольним життям. Однак для мене ще багато незрозумілого з логістики. Якщо, наприклад, пролунатиме сигнал тривоги, як потім догравати матч і в яких складах? А якщо і наступного дня буде тривога, коли має відбуватися догравання поєдинку? Але знову ж таки, це мої питання, можливо, організатори змагань вже мають відповіді на всі питання. Проте стартувати вкрай необхідно, оскільки незабаром знову пройдуть матчі збірної та й у єврокубках нашим командам буде легше, коли за спиною є офіційні поєдинки.

— Чи може майбутній сезон стати непередбачуваним за часи незалежності?

- 100 відсотків. Наразі непросто назвати фаворита змагань, оскільки невідомо, які команди та як посиляться. Той самий Шахтар втратив багато легіонерів, а швидко поповнити ці втрати гірникам навряд чи вдасться. Так, важко уявити, що чемпіоном може стати не Динамо чи Шахтар. Але такі зараз реалії, що непередбачуваності в майбутньому сезоні буде, хоч греблю гати. Хоча тому ж Динамо вдалося зберегти кістяк колективу, і це є великий плюс для киян. Втім, на даний момент одним із фаворитів УПЛ я назвав би і Дніпро-1. Якщо, звичайно, у них вдасться зробити все із задуманого.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв'язку із нинішньою ситуацією в країні?

— Те, що рівень впаде, я в цьому не маю сумніву. Наскільки? Можливо, навіть більше, ніж 2014 року. Нині ситуація набагато складніша. Майбутній чемпіонат буде дуже непростим за всіма параметрами. Але хочеться вірити, що цей турнір стане відправною точкою до підйому. В нас немає іншого шляху. Потрібно засукавши рукави працювати. І зараз з'являється черговий шанс для нашої молоді заявити про себе на повний голос.