Віктор Леоненко: «На місці Ярмоленка, я перейшов би в «Динамо»

Динамо Київ 13 Липня, 12:50 1893
Віктор Леоненко: «На місці Ярмоленка, я перейшов би в «Динамо»
Відомий експерт Віктор Леоненко поділився думками про перехід Андрія Ярмоленка в «Аль-Айн».
— Ярмоленко вибрав Реброва, хоча тут хтось щось говорив про патріотизм. Краще б він пішов у «Динамо», підсилив би команду. На його місці, я так і зробив би. Є можливість показати, що ти патріот і допомогти команді. Можливо, там дружина в сім'ї командир чи діти так захотіли. Не знаю. Робіть висновки, панове патріоти.

«Динамо» і «Шахтар» постійно грають в Лізі чемпіонів - це «майданчик, щоб проявити себе», як люблять говорити деякі. А зараз - розбігаються чи їдуть в оренди у якісь несерйозні клуби. Це й раніше було - а зараз тільки посилилось.
Скажіть мені, хто відмовиться від Ліги чемпіонів? Тим більше, граючи в «Динамо» чи «Шахтарі», ти на виду у тренерів збірної України і, практично, забезпечуєш собі місце в заявці. Ярмоленко вже дорослий - він вчився б у Луческу, тому що в нього є чому повчитися. Мірча дуже вимогливий - розслабитися не дає. Але Андрій вибрав «Аль-Ахлі». Радує одне - він там буде грати. Грати і засмагати за одно. Лише питання в тому, який там рівень.

Мені на днях знову телефонують із ЗСУ і говорять, що потрібно провести гру - хлопцям «голови провітрити». Уявіть, постійно їм нагадувати про те, хто що говорив і куди збирався йти - вони ж потім в країну не в'їдуть. Тому, хлопці - робіть свою справу і не займайтесь пустослів'ям. Це і Зінченка стосується.


Микола Тимощук