Основа Динамо виглядає абсолютно не готовою, 0 ударів у площину воріт
Якщо Вербіча випускають не для трансферу кудись подалі, то рішення тренерського штабу абсолютно незрозумілі. Так, Ванат має куди менше досвіду. Однак він створює реальну загрозу, притягував моменти проти обох складів Ліона. Словенець уже в Легії був тінню своєї найкращої версії, а дещо випадковий гол Люцерну не змінює становища. Кудись біжить, якісь там зони навіть у штрафному насичує. А вихлоп такий самий, як кількість влучних ударів у звітному матчі. Навіть Циганков, який видав доволі бездарний матч з купою втрат і загублених передумов для створення моментів, 2 потенційно гольові паси віддав.
Що з Шапаренком і Сидорчуком, взагалі зрозуміти важко. Сподіваємося, це лише важкість у ногах під навантаженнями, яка мине через тиждень чи хоча б два. Всі ми чудово знаємо, як Микола вміє тягнути м'яч уперед. Зараз, однак, той же Шепелєв робить це значно якісніше і впевненіше. Основні ж центральні півзахисники Динамо знову запам'яталися лише фолами і нервами. Через пасивність у центрі поля та недостатню ефективність вінгерів майже не отримує м'ячів поблизу воріт суперника Буяльський. Віталія зняли ще у перерві, і навряд чи це покарання від Луческу – швидше пошкодження, таке тривожне за 7 днів до Фенера.
Забарний «доклався» як мінімум до 2 голів, але в обороні загалом було мало світлих плям
Важко знайти гірший матч Іллі за весь час у Динамо. Втратив свого гравця на подачі з кута поля, а потім спостерігав, як він добиває Бущана. Пустив між ногами знущальний пас від дітей Ліона на гол, який встановив розгромний рахунок. Та й при другому взятті воріт проявив, звісно, швидшу реакцію, ніж у «лінивця» Сидорчука, але все одно певний час просто пасивно дивився на суперника. Оборона пускала у свій штрафний дуже часто та щедро. На жаль, не в одному цьому матчі. Хіба що Попов чіплявся за своїх гравців і бився до кінця. До решти гравців є великі питання.
План Луческу не працює абсолютно – румуну здають нерви
У всіх 3 матчах основи Динамо програвало за очікуваними голами. Навіть Люцерн був гостріший і ближчий до перемоги, хоча там деякі моменти посипалися після замін стартерів. Видимість контролю трималася до певного моменту, але під добротним тиском все посипалося. Якась дитяча неспроможність динамівців грати під інтенсивним тиском високого пресингу не змінюється роками. Як і регулярні немислимі провали на стандартах. Луческу лютував і кричав на своїх гравців, але в нинішньому стані вони навряд чи готові на більше.
Недарма лунали чутки про перемовини з Ярмоленком. Румунський тренер хизувався своєю серією без поразок у 2022 році, яка налічувала понад 20 матчів. Були там і вельми поважні суперники. Однак іронічно, що остаточно все завалилося на юних ліонських нахабах, які мало що бачили у футболі. Якщо Буяльський травмувався і пропустить матч(і) з Фенербахче, доведеться або міняти структуру з переведенням Циганкова у центр, або ризикувати з Гармашем. Але що робити, коли Шепелєв готовий краще за Шапаренка, але лише у варіанті запасного складу? Дилема Ваната й Вербіча теж серйозна. Ну, і чи варто ризикнути Дубінчаком ліворуч, а Караваєва перевести на звичнішу позицію чи зробити джокером? Питань мало ставати менше, натомість розрахунок Луческу поки не дає підстав мріяти про Лігу чемпіонів.
Товариські матчі
Другий товариський матч 12 липня 2022
Ліон – Динамо – 3:0
Голи: Люкеба, 53, Буайє, 74, Лега, 77
Ліон (стартовий склад): Антоні Лопеш – Гюсто, Люкеба, Тьяго Мендес, Енріке – Рен-Аделаїд, Лепенан, Фавр – Тете, Ляказетт, Токо-Екамбі (к)
Динамо: Бущан (Нещерет, 55) – Кендзьора (Тимчик, 68), Попов (Боль, 68), Забарний, Караваєв – Сидорчук (к), Шапаренко – Циганков, Буяльський (Дубінчак, 46), Вербіч (Ванат, 75) – Бєсєдін
- Головний тренер «Ліона» після матчів із «Динамо»: «Ми побачили, на що здатні у грі зі справді хорошою командою»
- Як «Ліон» показав слабкі місця «Динамо» - відеоогляд матчу
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!