Циганков, Маліновський та Зінченко в люті від ракетного удару по Вінниці

Війна 14 Липня, 15:52 2591
Циганков, Маліновський та Зінченко в люті від ракетного удару по Вінниці
росія вчинила черговий злочин.

Гнівно відреагували два гравці національної збірної України Віктор Циганков та Руслан Маліновський. Нагадаємо, що Віктор виріс і починав грати у футбол саме в цьому місті.

- Рідна Вінниця. Мирне, спокійне місто, де я зростав. Це мій дім. Сьогодні тут гинуть люди та палають у вогні зруйновані рашистськими ракетами будівлі. Вбиті діти. Що вам зробили діти, які тільки починають пізнавати життя? І це не тільки про Вінницю, а й про кожне місто нашої країни. Невже Європа та увесь світ вважає, що це стосується тільки нас, українців? Допоки наша нація не здається , ви у безпеці. Але якщо їх не зупинити, тоді ви будете наступні. росія - країна терорист і вони мають бути зупинені!

Влада Седан та два гравці збірної відреагували на російський терор у Вінниці - изображение 1Влада Седан та два гравці збірної відреагували на російський терор у Вінниці - изображение 2Влада Седан та два гравці збірної відреагували на російський терор у Вінниці - изображение 3

Влада Седан та два гравці збірної відреагували на російський терор у Вінниці - изображение 4

Півзахисник збірної України та «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко відреагував на ракетний удар військами РФ по Вінниці, рідному місту його дружини, Влади Зінченко.

«Покидьки, які будуть горіти в пеклі», - написав футболіст у своєму Інстаграмі.

Сьогодні, 14 липня, росіяни обстріляли Вінницю. Наразі відомо про 20 загиблих, серед них троє дітей.

Станом на 14:00 кількість загиблих у Вінниці зросла до 20. Троє з них – це діти.

Також надійшло 15 повідомлень про безвісти зниклих громадян, які перебували в районі потрапляння ворожих ракет.