Сергій Ковалець: «Маємо розпочати чемпіонат і показати, що Україна була, є і буде»

Футбол України 14 Липня, 16:14 187
Сергій Ковалець: «Маємо розпочати чемпіонат і показати, що Україна була, є і буде»
Колишній наставник молодіжної збірної України Сергій Ковалець поділився думками з приводу нового сезону УПЛ, який стартує 23 серпня.

- На вашу думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— Чого хоче від нас путін? Щоб ми закрилися, боялися, не розвивалися, але футбол — це життя. Тому ми маємо розпочати чемпіонат і показати, що Україна була, є і буде такою, якою вона себе бачить. Так, ризики в ході матчів будуть, тож безпека має бути на першому плані. Ми віримо у наших воїнів.

— Чи може майбутній сезон стати непередбачуваним за часи незалежності?

— Не важливо, хто в майбутньому чемпіонаті буде фаворитом змагань і хто виграє турнір. Важливо, щоб футбол був як такий, щоб наші міжнародні партнери бачили, що Україна живе та хоче перемогти у війні за свою незалежність.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв'язку із нинішньою ситуацією в країні?

— Іноді треба зробити крок назад, щоб потім зробити два кроки вперед. Такої ситуації, в якій опинилася Україна, не забажаєш навіть ворогові. Але я навіть не сумніваюся, що незабаром ми повернемо собі колишній рівень.

Про війну треба говорити і, як на мене, було б непогано, щоб деякі матчі УПЛ проводилися в Європі. Це і з метою безпеки важливо, і щоб там розуміли, що не від хорошого життя наші внутрішні змагання проводяться поза Україною, оскільки весь світ перебуває під прицілом росії.