В'ячеслав Заховайло: «Ярмоленко ухвалив рішення заробити наприкінці кар'єри грошей, по-чоловічому його можна зрозуміти»

Футбол України 14 Липня, 20:18 200
В'ячеслав Заховайло: «Ярмоленко ухвалив рішення заробити наприкінці кар'єри грошей, по-чоловічому його можна зрозуміти»
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло у розмові з кореспондентом Footboom дав оцінку переходу Андрія Ярмоленка до «Аль-Айну».

Нагадаємо, вчора стало відомо, що із клубом з ОАЕ наш земляк підписав контракт до кінця сезону 2022-2023. Останнім місцем роботи Ярмоленка був англійський «Вест Хем», у якому Андрій виступав у 2018-2022 роках.

- Ярмоленко ухвалив рішення. Перед цим усі гадали, були різного роду спекуляції, що, як, пощо. Звісно, що футболіст, перебуваючи у його віці, думає про фінансову сторону питання, щоб сім'ї було добре. Відповідно, багато що зважує перед тим, як прийняти пропозицію.

Безумовно, такий футболіст, як Ярмоленко, не гратиме заради задоволення, а робитиме це за гроші. Тому він вирішив заробити наприкінці кар'єри грошей, що, в принципі, нормально. І по-людськи, і по-чоловічому його можна зрозуміти.

- Перед цим напередодні була інформація, що Ярмоленко може повернутися до «Динамо», і що вже з керівництвом клубу погоджено умови контракту, причому не найгірші…

- На паркані, як відомо, теж щось пишуть. А професійний футбол вірить уже підписаним документам та офіційним заявам. Я дуже багато разів був свідком того, як контракт зривався вже в той момент, коли футболіст в руках уже мав ручку для його підписання. Тому дивлюся на ці речі професійніше. Якщо Андрій зробив свій вибір, а офіційні джерела повідомили про підписання, то можна лише побажати йому удачі. Жити там непросто, але людина прийняла свідоме рішення. Значить, його там все влаштовує, особливо фінансові умови. І критикувати його за це не варто, адже кожна людина, обираючи професію, йде туди, де добре платять. І ту фірму, де платять гідно.