«Антверпен» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 15 Липня, 20:16 232
«Антверпен» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч «Антверпен» – «Динамо».

У «Динамо» знову матч з подвійною відповідальністю. Мало того, що благодійний, так ще й є заключною репетицією перед офіційним сезоном. Тому як з одного боку потрібно вигравати, так і з іншого. Адже переможний менталітет – він якраз і має формуватися зараз. Адже потім може бути пізно.

Кияни дещо розчарували у Ліоні. Такого слабкого результату я особисто не чекав. Але нині суперник нижчий рівнем. Хоча і недооцінювати його не варто. У складі «Антверпена» виступають 5 збірників своїх країн, причому далеко не останніх у світі. Плюс стільки ж гравців представляють свої нації на молодіжному рівні. Тобто останніми роками бельгійський клуб зробив якісний стрибок вгору. І вже саме запрошення ван Боммеля теж багато про що говорить. Нідерландець не йшов би на амбіції портатися серед претендентів на Лігу Європи чи Конференцій. Припускаю, що ставитимуться цілі бути не нижче другого рядка.

Для «Динамо» це хороший партнер, який запропонує якісний спаринг, в якому я, правда, не очікую багато голів. Адже експерименти Луческу залишилися в минулому, час демонструвати свій звичний футбол, організація в якому повинна бути на провідному місці.

Ставка: ТМ 2,5, кф. 2.43

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!