Федецький– про роботу Кучера у «Дніпрі-1»: «Це буде почерк Шахтаря»

Футбол України 15 Липня, 21:04 162
Федецький– про роботу Кучера у «Дніпрі-1»: «Це буде почерк Шахтаря»
Фахівець вважає, що новий тренер прищеплюватиме команді стиль гри Мірчі Луческу.

- Із Кучером ми перетиналися на футбольному полі: і у збірній України, і в «Шахтарі» грали також один проти одного. То був хороший футболіст.

Щодо його тренерської кар'єри, я вважаю, що він ще повною мірою не заявив про себе. Коли до війни Кучер очолював «Металіст», було цікаво дивитися на його роботу. Він прищеплював команді стиль гри Луческу, що не дивно, адже Олександр більшу частину своєї кар'єри провів у «Шахтарі» та черпав у румунського наставника найкраще.

Цікаво подивитися, як складеться його тренерська кар'єра у «Дніпрі-1». З чуток, там зараз будують амбітний проект. Але особисто для мене це не той «Дніпро», який був раніше, це вже зовсім інший клуб. Думаю, Кучер продовжить працювати у тому ж напрямі, в якому він працював у «Металісті», це буде почерк «Шахтаря».

- Раніше матчі харківського та дніпровського клубів були справжніми дербі, а переходи з однієї команди до іншої вкрай негативно сприймалися вболівальниками. Як ви думаєте, чи враховував Кучер цей фактор при переході і чи не позначиться він надалі?
- Я б зараз не робив таких акцентів. У мирний час для мене дербі №1 були протистояння «Дніпра» та «Металіста». За напруженням та емоціями ці матчі були набагато яскравішими, ніж зустрічі «Шахтаря» з «Динамо». Але зараз, на жаль, йде війна і основне наше завдання – якнайшвидше її закінчити. Для цього треба об'єднатись як ніколи. А потім уже повернемося до тих емоцій та драйву, які були під час цих дербі.

Найголовніше, щоб ми не втратили наш чемпіонат та молоде покоління українських футболістів. Якщо поставити зараз наш футбол на паузу, потім буде складно його відродити, а тим більше вивести на той рівень, на якому він був у довоєнний час.